Zamana Karşı izle

Yazar: admin | 3 Kasım 2011 | Kategori: Video
Etiketler: , , ,

zamana karşı filmiZamana Karşı ( in time) sinemalarda yayınlandı. Zamana karşı izlemek isteyenlerde, öncellikle sitelerden filmin konusuna ve oyuncu kadrosuna bakıyorlar.

Film aslında bir kapitalizm eleştirisi. Lİberal ekonominin nereye varabileceği ile ilgili ilginç bir bilim kurgu. Filmin fragmanını izleyenler bile, “harika görsel efekleri biraz daha kaliteli olsa 10 üzerinden 8.2 alırdı.” diyorlar. Kadro ve konu için gittim . SPOILER-Kadro sona dayanmadı 😀 Matt Bomer’ın sonunu zaten biliyordum ama Alex Pettyfer and Cillian Murphy-özellikle cillian-‘nin sonu beni çok üzdü .-SPOILER Şu zaman ver , zaman al olayı çok hoş geldi bana . Ama aynı şeyleri tekrarlayarak filmin yapılması sıkıcıydı . Her an bir sürpriz olacak havasına girmedim . Ama yine de güzel bir film, 10 üzerinden 7 .

Kısacası Justin Timberlake oynadığı için bile bu film izlenir zaten gelecek ile ilgili bir sürü film çıktı ama bana göre en güzel yansıtan film bende dayanamayıp izledim dırek izleyin .

Zamana Karşı izleyen bir arkadaşım ise aynen şu yorumları söyledi;

Filmi çok abartmışım ne zamandır bu filmi bekliyordum çıktığı gibide sinemaya gittim ama konusu benim hayal ettiğmin çok altında vasat bir film olmuş ben repo man tarzı bir film olur sanmıştım ama beklediğimin çok altında çıktı ama yinede izlenebilir. güzel aslında ama ben çok şey beklediğim için hayal kırıklığına uğradım.justin timberlake’ in oyunculuğu harika diyecek söz yok.

Zamana Karşı Oyuncuları:

Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Alex Pettyfer, Cillian Murphy, Olivia Wilde, Johnny Galecki, Matthew Bomer, Rachel Roberts, Toby Hemingway, Melissa Ordway, Christoph Sanders, Ethan Peck, Vincent Kartheiser, Collins Pennie, Natalina Maggio, Jessica Parker Kennedy, DeVaughn Nixon, Elena Satine, Emma Fitzpatrick, Sterling Sulieman, Ray Santiago, Adam Jamal Craig, Trever O\’brien,

Zamana Karşı Fragman videosunu izleyebilirsiniz:

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.