X-Man Gelecek Geçmişin Günleri Filmi

Yazar: Admin 2 | 20 Mart 2014 | Kategori: dizi
Etiketler: ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Sinema kategorisinde ki X-Man Gelecek Geçmişin Günleri Filmi hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

X-Man Gelecek Geçmişin Günleri filmi 2014 yılında vizyona girmesi planlanan bir film. Özellikle serinin diğer iki filmi olan  X-man ve X-man 2 ile beğenileri üzerine toplayan X-man serisinin üçüncü film olması ile de çok sayıda bekleyeni olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle fantastik bir kurgu olan filmin yönetmenliğini başarılı bir isim olan Bryan Singer yapıyor.

Marvel’i çok sayıda çizgi romanın oluşturucusu olarak biliyoruz. X-man serisi filmler de Marvel’e ait olarak hayatımıza giren kurgular arasında. Özellikle Bryan Singer X-man serisindeki üçüncü filmini X-Man Gelecek Geçmişin Günleri ile vizyona çıkarıyor. Ancak bu X-man serisinin sadece Bryan Singer tarafından yönetmenliğinin yapılmış olduğu kısım. Farklı bir yönetmen ile daha önceki filmler de X-man serisi filmler arasında yer alıyor. Özellikle bu filmin toplamda 7. Marvel’in uyarlama X-man sinema filmi olduğunu söyleyebiliriz.

X-Man Gelecek Geçmişin Günleri filmi bir açıdan daha da ön plana çıkaran özelliklere sahip. Bunlardan en önemlisi de 2000 yılında çekilmiş olan X-man ve 2012 yılında vizyona girmiş olan X-man-Birinci Sınıf filmlerinin kadrolarını bir arada tekrar topluyor olması. Bu iki filmi izlemiş olan X-man’in duyarlı izleyici kitlesi serinin bu filminin vizyona girmesini de iple çekiyor.

X-Man Gelecek Geçmişin Günleri filminde X-Men bu kez zamanda yolculuk yapmak durumunda kalır. Bunu yaparken büyük de bir amacı var. Ancak X-Men’in planları hiç de sıradan olmayacak. Dünyadaki tüm canlıları etkileyecek, evrensel sonuçlara kadar ulaşabilecek bir plan bu. Tarihi bir olayı tamamen değiştirmek ise bunun görünürdeki yüzü. Tabii bu zorlu planı yerine getirmek ise X-Men için dahi olsa hiç kolay bir iş değil. Zorlu düşmanlar ve rakipleri X-Men’i bu filmde de epey zorluyor. Birbirinden farklı maceralar, zorlu düşmanlar ve ütopik hayalleri ile X-Men izlenilesi bir macera sunuyor yine.

X-Man Gelecek Geçmişin Günleri filminde kadroya bakacak olursak bahsettiğimiz gibi daha önceki iki filmde olduğu gibi yönetmen Bryan Singer oluyor. Oyuncu kadrosunda ise başrollerde Hugh Jackman Wolverine olarak geliyor karşımıza. Diğer iki önemli karakterden ilki de Michael Fassbender’in canlandırdığı Magneto olacak. Jennifer Lawrance ise Mystique olarak çıkacak karşımıza. Bu kez rolünü daha iyi benimsemiş olması ile göz dolduracak. Kadroda yer alan diğer oyuncular ise daha önce bahsettiğimiz gibi serinin eski iki filminden transfer olan karma bir oyuncu grubun elemanları.

http://www.putur.com/x-man-gelecek-gecmisin-gunleri-filmi/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.