Uludağ Kayak Tatilleri Ve Turları Fiyatları

Yazar: Admin 2 | 10 Temmuz 2014 | Kategori: dizi
Etiketler: , , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Güncel kategorisinde ki Uludağ Kayak Tatilleri Ve Turları Fiyatları hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Tatil denilince akla hemen yaz mevsimi, deniz, kum ve güneş gelir. Ama kış aylarında da tatil yapmanın zevki bir başkadır. Lapa lapa yağan kar altında kayak yapmayı, kar topu oynamayı, sıcacık bir kahve içmeyi yada mangal keyfi yapmayı kim istemez. Kış mevsimi bitmeden bir an önce planlarınızı yapmanın ve kış tatilinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Okulların da yarı yıl tatiline girmesine sayılı günler kala çocuklarınızla birlikte gerçekleştireceğiniz bir Uludağ tatilinin yerini hiçbir şey tutamaz.

Kış ve kayak tatilleri denilince akla gelen ilk isim Uludağ oluyor. Milyonlarca insanın akın akın gittiği ve gönlünce eğlendiği Uludağ’da tatil yapmak sanıldığı kadar zor değil. Turizm şirketleri tarafından düzenlenen kampanyalı turlar sayesinde ister günü birlik isterseniz sayılı gün sınırlamasıyla karın tadını doya doya çıkarın. Günü birlik düzenlenen kayak turları 59 TL’den başlayan fiyatlarla. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dahil günü birlik kayak turları ise sadece 69 TL. Eğer sınırsız ski pass ve öğle yemeği dahil bir tur tercih etmek isterseniz bunun fiyatı da sadece 99 TL.

Her gün kesin hareket ile düzenlenen ve sınırsız hizmetlerin ve ayrıcalıkların yer aldığı bu kampanyaları kaçırmamanızda yarar var. Bu turlardan kendiniz yararlanabileceğiniz gibi, yalnız tadı çıkmaz diyorsanız guruplar halinde de gidebilirsiniz. Kalabalık guruplara yüzde 5′lere varan indirimler yapılmaktadır. Tüm bu indirimlerden yararlanmanın ve karın tadını çıkarmanın tam zamanı. Ayrıca her hafta sonu 4 yıldızlı otelde 1 gece konaklamalı Uludağ ve çevresinde yapılması planlanan turlar ise 195 TL’den başlayan fiyatlarla üstelik taksit seçenekleriyle.

Bu kampanyalarda fiyata dahil olan hizmetler ise, 4 yıldızlı otelde 1 gece konaklama, otelde akşam yemeği, otelde sabah kahvaltısı, otobüsler ile gidiş, dönüş ulaşım ve otobüs içi ikramlar. Tüm bunların kampanyaya dahil olduğu bu turlarda kışın tadına varmak çok daha kolay olacak. Bütün bunların yanı sıra her şey dahil olan kampanyalar ise çok daha cazip fiyatlarda. Yüzde 10 indirimlerle yapılan rezervasyonlarda yerinizi ayırtmanın tam zamanı. Uludağ Hotel Grand Yazıcı’da her şey dahil 180 TL, Uslan Hotel her şey dahil 106 TL, Aydın Yıldız Hotel 103 TL, Büyük Hotel 75 TL. Ulaştırma firmalarına ve turizm şirketlerine göre değişiklik gösteren kampanyalar şu zamanlarda oldukça cazip fiyatlarda. Güzel bir kış tatili ve kayak turu düzenlemek isteyenler için adeta biçilmiş kaftan.

http://www.putur.com/uludag-kayak-tatilleri-ve-turlari-fiyatlari/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.