TÜRK TELEKOM TELEFON ABONELİĞİ

Yazar: admin | 8 Ekim 2011 | Kategori: Genel
Etiketler: , ,

İletişim çağındayız ve iletişim çağının en önemli teknolojilerinden birisi de hiç kuşkusuz telefondur. Telefon ile uzaklar artık yakın oldu diyebiliriz. Ancak gençler veya yeni telefon abonesi olacaklar için başvuru bilgileri bu konu altında yer alacaktır.

Öncelikle Türk Telekom abonesi olabilmek için aşağıdaki bayiliklerin dışında asla başvuru yapamazsınız. Bu bayilikler;
1-) Türk Telekom Şefliği
2-) Türk Telekom Müdürlükleri

Bu bayilerden birine gittiniz abonelik için ancak abone olmanın çeşitli koşulları da bulunmaktadır tabi ki. Türk Telekom bağlantı başvuruları, Türk Telekom Şefliği ve Müdürlüklerinin olmadığı yerlerde Posta ve Telgraf teşkilatı formları ile başvuru yapılabilir. Abonelik başvuruları mutlaka bireysel yâda kurumsal alanda yetkili kişi tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde başvuru kabul edilmeyecektir.

Türk Telekom aboneliği için birçok gerekli belgeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu belgeler ile son derece hızlı şekilde aboneliğiniz gerçekleştirilir. Bu belgeler;

1-) Başvuru yapacak kişinin nüfus cüzdan örneği, T.C kimlik numarası veya pasaport bilgilerinin bir fotokopisi
2-) Eğer vekil ile başvuracaksınız vekiliniz sizin belgeleriniz ile gelip başvuru yapmak zorundadır aksi takdirde başvurunuz gerçekleştirilmeyecektir.
3-) Resmi daire ve kamu alanları için antetli, mühürlü ve imzalı bir belge getirilmesi zorunludur.
4-) Tüzel kişiler veya vekil kişiler için yetkili tarafından verilen başvuru yapabilir onay belgesi ile imzalı mühürlü bir alan kâğıdı
Bu belgeler ile siz yâda vekil olarak seçtiğiniz herhangi biri Türk Telekom Şefliği yâda müdürlüklerine başvuru yapabilirler.

Tarife karşılığı bağlantı ücreti ve damga vergisi, telefonun bağlantısının yapılmasının ardından düzenlenecek ilk dönem faturasında tahakkuk edilecektir.

Türk Telekom aboneliği ile sizlerde kolay, hızlı ve sınırsız hizmetin keyfini süreceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.