TÜRK TELEKOM İPTV BAŞVURU

Yazar: admin | 3 Ekim 2011 | Kategori: Genel

Türk Telekom’un yepyeni teknoloji atılımlarından birisi olan IP Tv, artık devrim yaratacak kadar yaygınlaşıyor. Bu sistemi kimi insan yeni duymuş olabilir. Başvuru bilgilerine değineceğiz.

Öncelikle Türk Telekom IP Tv uygulamasına 2 türlü başvurabiliyorsunuz. Bu başvuruları;
1-) Türk Telekom Online İşlem Hattından
2-) Türk Telekom Müdürlüğünden
Yapabiliyorsunuz. Başvurunuz için belirli bir şart bulunmaktadır. IP Tv’ye başvuracak kişilerin;
1-) Bilgisayarları ve bu bilgisayara bağlı Türk Telekom İnternet hattı bulunmalıdır
2-) Yukarıdaki madde ile dolaylı olarak Türk Telekom ev/iş hatlarından birisi bağlı bulunmalıdır.

Yukarıdaki maddeler eğer sizde bulunuyorsa IP Tv uygulamasına başvurabilirsiniz. IP Tv uygulaması online başvuru gayet kolaydır. Türk Telekom sitesinden IP Tv uygulaması başvuru bölümünden T.c Kimlik No, adres bilgileri v.s gibi kutucukları doldurarak başvurunuzu yapabilmektesiniz. Ancak sizler için en uygun olan bizzat kendinizin Türk Telekom’a giderek başvurusu yapması olacaktır.

Bu başvuru, hızlı ve güvenli şekilde olacaktır. En geç 2 iş günü içerisinde başvurunuzda herhangi bir soru yoksa Türk Telekom yetkilileri gelerek bilgisayarınıza gerekli ayarlamaları yapıyor ve bağlantıları yerleştiriyor. Böyle sizde IP Tv ayrıcalığından faydalanmaya başlamış bulunuyorsunuz.

IP Tv, interaktif televizyon sistemidir. Diğer sitelerdeki yayınlara kıyasla bu sistem ile hiç takılmadan yâda duraklamadan dilediğiniz gibi televizyon izleyebilir, hatta izleyeceğiniz programları bizzat kendiniz seçebilirsiniz. Örneğin; eve geldiniz ve televizyon başına oturdunuz ancak hiçbir şey yok. IP Tv ile izleyeceğiniz programları, hatta televizyon yayın akışını bile sıraya koyabilir ve izleyebilirsiniz. Bu hizmet bir Türk Telekom Hizmetidir.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.