Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü izle | 2011 | TS XviD | Türkçe Dublaj

Yazar: admin | 22 Ağustos 2011 | Kategori: HD Diziler
Etiketler: , , , , , , , ,

Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü | 2011 | TS | Türkçe Dublaj

Transformers serisinin 3. filmi, Ay’ın Karanlık yüzünü izleyebilirsiniz. İngilizcesinin çok ağır olması sebebiyle, Türkçe dublaj veya alt yazı ile izlemenizi tavsiye ederim. Filmde kahramanımızın yeni dostuyla yeni maceralar içinde bulunduğunu ve mutlaka izlenmesi gereken bir seri olduğunu söyleyebilirim.

Filmi izleye seyirciler, ilk iki filmi gölgede bırakan bir seri olarak öngördükleri Transformers 3 için güzel sözler söylüyorlar. Müthiş sahnelerin bulunduğunuda belirten seyirciler filmin, insanı içine sürüklediğini ve filmin bittiğinde üzüntü yaşadıklarınıda bildirmekde fayda gördüklerini açıklıyor.

Filmin Başrollerini Shia LaBeouf, Tyrese Gibson, Patrick Dempsey, Rosie Huntington Whiteley, Tony Todd, Frances Mcdormand, Peter Cullen, Inna Korobkina, Keiko Agena, Maile Flanagan, Andrew Daly, Bryan Basil, Josh Duhamel, John Malkovich, John Turturro, Ken Jeong, Scott Krinsky, Alan Tudyk, Christina Putnam, John Turk, Kym Whitley, Alecia Mcgill, Anthony Bonaventura ve Ramon Rodriguez oynamışlardır.

Transformers The Dark of the Moon İzle, Transformers 3 Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Dublaj Bedava Film İzle.

Filmin Konusu : 3 Boyutlu, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Romantik, Aksiyon, Casusluk, Fantastik, Macera, Savaş ve Gençlik gibi pek çok türü elinde bulunduran bu filmin konusunda Bir görev sırasında işte bu çok gizemli Cybertron gemisini keşfeden Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot’lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar. Bu gemiye ve içinde saklanan teknolojiye Decepticonlar’dan önce ulaşmak ve sırrını keşfetmek için büyük bir yarış başlamıştır artık… Transformers’ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.

Tür:3 Boyutlu, Aksiyon, Bilim Kurgu, Casusluk, Dram, Fantastik, Gençlik, Gerilim, Macera, Romantik, Savaş

Autobotlar, bir Cybertron uzay gemisinin ayda olduğunu öğrenir. Ona ulaşmak için Deceptikonlardan önce davranmaları gerekmektedir. İyiler ile kötüler arasındaki bu son savaşın kaderini, aydaki sır dolu uzay gemisi belirleyecektir…

İMDB:

http://www.imdb.com/title/tt1399103/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.