Spartacus Vengeance 1.bölüm hd izle

Yazar: admin | 12 Kasım 2011 | Kategori: 3. Sezon - Vengeance
Etiketler: , , , , ,

Bildiğiniz üzere Spartacus’ün ilk sezonunun ardından, başrol oyuncusunun kanser olduğu ortaya çıkmıştı ki bu bütün herkesi oldukca üzmüştü. 2. Spartacus sezonunda ise eski dönem üzerine bir bölüm çekerek, başrol oyuncuları değiştirilmişti. Şimdi ise Vengeance yani İntikam adlı 3. sezon çekimleri başladı. Spartacus Vengeance, yeni başrol oyuncuları ve eskiden kalan ünlü oyuncularıyla vahşete devam edicek.

Spartacus yaratıcısı Steven S. DeKnight gösterinin gelecek ikinci sezon ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkarmıştır.

Vengeance: O Çarpıştırıcısı yeni Run Spartacus çalışma başlığı var thats söyledi.

“Spartacus ne Sorumlu Herkes henüz öldü” DeKnight açıklanmıştır. “Ben Sezon 2 kül bakmak Bu Sparks patlak … ve O, bu büyük gücün lideri oldu zaman zaman arasında orta yol Neredeyse Cumhuriyeti aşağı ateş.”

Üretici o “tüm çizilen” bir sonraki on üç dönem “geniş vuruş” olduğunu da sözlerine ekledi.

“Bu nasıl sona ereceğini biliyoruz,” diye doğruladı. “Bu gerçekten muhteşem bir son var, ben diyecekler, ama ben başka bir şey berbat olmaz.”

O devam etti: “. Tipik moda Spartacus, tüm sezon boyunca, kimse seni seviyorum o Birçok insan belki mı güvenlidir ve Sametime de trajik ve canlandırıcı olacak.”

Ayrıca Önerilen DeKnight serisi köle isyan yetmezliği olan biten, tarihsel olarak doğru kalın mı thats.

“Ben hikayenin sonu gerektiğini düşünüyoruz, biz son zamanlarda,” dedi. “Ama, dedi, biz kolayca 5-7 sezon boyunca hikaye keşfetmek için yeterli enlem var.”

Spartacus geç 2011 yılında Starz dönecektir. Prequel dizi Spartacus: Arena Tanrılar 10:00 Cuma günleri devam ediyor.

İşte karşınızda Spartacus Vengeance 1. bölüm izle.

“Spartacus Vengeance 1.bölüm hd izle” yazısı için 12 Yorum

ahmet

Liam sonra o yoksa Andy o ayin words.oh söylemek ve emin Spartacus hiçbir kadına aşık değilsiniz yapmak için iyi bir insandı same.cuz olmazdı hat çıkışı daha iyi pezevenk demek GOTS çünkühalen eşi olduğunu ep seviyor. Kadınların olursa olsun wat neden olan bir vaat adam gibi sesler bir zaman kayma bu şekilde oldu o zaman uyur. Ama her adam crixis benim iyi ve en iyi arkadaşları nither.sry iyi hile

28 Ekim 2011 saat 02:56 | #1234
ayşe

Andy her zaman seni özledim ve insanların daha sonra dünya barışını sizin onayınız olacak görürseniz açılışında göstermek için deneyin. Hepsini seviyorum ama Andy daha brandonish aka Brandon Cornell parlak oyunculuk

30 Ekim 2011 saat 09:55 | #1235
ilker

harika haber sparticus kayalar cant sparticus intikam ve şimdi dizi başka bir teyit taksit haber için bekleyin cazibesini kaybetmez emin im ama andy whitfeild rip kaybı greive için bir dakikanızı ayırın

31 Ekim 2011 saat 02:40 | #1241
Hert

İki kanserle savaşan seçenekler konsantre ya da bir show tv konsantre. Ikinci kez kanser Mücadele kanlı, sert ve korkutucu. Andy kendisi için doğru bir karar ve saygı duyulmalıdır. Yalan söylemek görsel olarak o çarpıcı, ve o rolü için gerçek bir etki getirdi, ama Andy göstermek bırakarak için ekti olmamalıdır alışkanlık. Sağlığın her şeyden önce gelir. Liam üzerine alır nasıl görmenizi sağlar, onu korusun, o doldurmak için büyük ayakkabı var bilir.

2 Kasım 2011 saat 01:07 | #1239
fatma

i çok gösterisinde John Hannah özleyeceğim. O gerçekten gösterisinde ana karakteri gibi görünüyordu. Ama biz Gannicus ve Crixux görmek için olsun en azından herhangi bir şekilde, belki tekrar lol gitmek. Ve gösterisi hala bu hepsi bir arada 3 sezon gibi Spartacus vardır. Lucy Lawless mücadele alan Zeyna lol gibi görmek istiyorum. Ben o o mücadele olacağını göstermek anlamda düşünüyordum. Hemen hemen bu hikaye gerçek bir hikaye üzerine kurulu nasıl bir ana şey, ben bu gösteri hakkında aşk. Roma bu lol gibi tamamen edildi. Ben asla bu gösterinin sona umuyoruz. I sonuna ne zaman Roma düştü, gerçek yol gösterir umuyoruz. Veya lol düşmek gladyatörler tarafından. Benim için bunlardan herhangi birini yapacak. Ben gerçekten umut … Andy geri yapar ummmmm Jüpiter horoz LOL. Return alınacak!

4 Kasım 2011 saat 02:58 | #1240
Kikirik

Ey insanlar!Andy ağır hasta! U ona biraz destek, bir mola vermek ve yeni bir adam? Liam, zaten çok sevdiği Spartacus bir yer almak için basınçlandırma nasıl sanmıyorum! Daha insancıl olun!

5 Kasım 2011 saat 12:03 | #1245
Murat

Crassus aslında mitolojiye göre spartacus isyanı sona erdi biridir görmeden i Claudius glaba beklenebilir. Spartacus glaba onlardan biri olmak, ondan önce birkaç diğer generallerin fethetti. Gelecek sezon bir dağ glaba tarafından yakalandığını ve bu spartacus glaba intikamını almak gerekir spartacus ve onun isyanı ile bitmelidir.

6 Kasım 2011 saat 20:02 | #1244
Özgür

Şu anda Lucy’nin başının üstüne koyabilirsiniz pek çok film vardır. Ben onun hahaha gibi, o da böyle bir güzel bir adam, yeni çocuk gibi dizi hayranları umut, ya da o öyle iyi basınç işleme düşünce olabilir düşünce olabilir.

7 Kasım 2011 saat 19:01 | #1243
Stens

Ben bu yeni adam hakkında bilmiyorum. Andy her şeyi ondan alarak vardı biri hissi yakalamak ve onun iradesine karşı düzenlenen ediliyordu. Andy karakteri ile sempati ve ben sadece bu adam herhangi bir karizması görmüyorum. Göreceğiz.

8 Kasım 2011 saat 11:57 | #1236
Seer

Liam Andy yerine karşı o kadar bilir, ama Vengeance sonra fikrimi makyaj yayını kadar tam hüküm saklı. Spartacus gibi Andy seviyorum, ama bir fab tam mürettebat I cant tekrar görmek için sabırsızlanıyorum Vengeance hala var! Spartacus her zaman benim fave gösterir biridir!

8 Kasım 2011 saat 11:57 | #1238
Fatma

Ben bu gösterinin yapımcısının önyargılı olduğunu düşünüyorum. Doctore i röportajlar ve resimleri görmek asla sadece ana karakteri.Prequal bile bile onu ve eşi arasında herhangi bir gerçek aşk değildi.Bu berbat

8 Kasım 2011 saat 22:30 | #1242
Yujin

Çok rica eouidrym ayyy ama benim sevgilim bana ilk günden ilan-ı aşk etti, şimdi evliyiz, mutluyuz, çocukluyuz mesajları göndermeyin, bu araştırmalar çoğunluk üzerinden varılan sonuçlara dayanmaktadır tabii ki saplamalar her zaman olacaktır. Hem belki yarı yolda adamcağız sosyo seksüel oryantasyonunu değiştirmiştir, nerden bilicez, olamaz mı?oluyor oluyor yavas yavas

5 Şubat 2012 saat 12:43 | #1874

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.