PVC PLASTİK DOĞRAMA

Yazar: admin | 7 Ekim 2011 | Kategori: Endüstriyel
Etiketler: , ,

Son zamanlarında kendi alanında PVC sistemleri son derece ilgi gören bir durumdadır. Ancak bu duruma artık PVC Plastik Doğrama adında yepyeni bir hizmet eklenmiş bulunuyor. Bu hizmetin tanımı ile başlıyoruz;

PVC Nedir? PVC, Poli Vinil Clorür isminin kısaltılmış halidir. Petro kimya tesislerinde petrol ve tuz ile üretilen bir polimer türüdür. PVC, polimer türünü taşıyan ender termoplastikler arasında yer almaktadır.

PVC Plastik Doğrama, son zamanlarda ülkemizde yaygın olan akımlardan biridir. Bir eve taşınacak kişi PVC doğrama yaptırmayı mutlaka kafasına koyar ancak yapar yâda yapmaz kendisinin tercihidir. Genellikle Pimapen tarzı pencerelere uygulanan bu sistem, sizler için son derece uygun bir sistemdir.

PVC Doğrama sistemi sayesinde evinizde ısı miktarı ve göze hoş gelen bir görüntü hat safhada olacaktır. PVC doğrama ile evinizin pencerelerini boy olarak küçültebilir, ısıyı iletkenlik bakımından üzerinde oynama yaptırabilirsiniz. Evinize giren hava sizler için değerlidir. Ancak kirli havalar sizi öldürebilir. Bu sebeple bulunduğunuz ortama göre PVC doğrama yaptırmalısınız.
PVC doğrama işlemi, camların plastik kısımlarının belirli bölgelerden kesilerek düzenlenmesi olarak bilinir. Bu işlem ile evlerinizde son derece huzur içinde oturabileceğinizi düşünüyoruz.

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.