‘volvo özel servis’ Etiketli Yazılar

Viking Volvo Özel Servis Hakkında

Yazar: admin | 11 Ekim 2014 | Kategori: Otomobil, Volvo | 3 Yorum »
Etiketler: , , , , , ,Volvo özel servis

Bugün Volvo aracı olan İstanbullular ile ilgili çok güzel haberlerim var. Volvo arabanızın periyodik bakımı geldiyse, arıza varsa veya hasar varsa aracınızı bence biraz sonra size söyleyecek olduğum bu firmaya götürün. Çünkü ben böyle özenli çalışan bir Volvo özel servis daha görmedim.

Geçen gün bulduğum bir Volvo Özel Servis, Volvo s60 ‘imi satmaktan kurtardı beni. 2003 model Volvo S60′ımda üst üste çıkan sorunlar tam yeteri kadar bunaltmıştı ki beni, internette bu servisin sitesine rastladım. Öncelikle siteyi gezdim, fiyatlarıda gördükten sonra hemen aradım. Randevu aldım. Aracımda ki arızaları yetkili servis’in 6 milyar isteyip 1 haftada yapım süresi istediği arızayı 675 TL’ye 2 günde yaptılar. Şuan aracı satmaya kalksam, 5 milyar kardayım yani.

Eğer sizinde periyodik volvo bakım, veya sıradan bir volvo bakıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki linkden bulduğum Viking Volvo‘nun fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Hiç yedek parça almadım ama siteden okuduğum kadarıyla, yedek parçalarda yine servisde kullanılan orjinal yedek parçalarla aynı. Diğer servislerden tek farkı, Viking Volvo’nun ucuz olması sanırım.

Volvo Bakım Ücretleri

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.