‘Spartacus 3. sezon 1.bölüm izle’ Etiketli Yazılar

Spartacus Vengeance 1.bölüm hd izle

Yazar: admin | 12 Kasım 2011 | Kategori: 3. Sezon - Vengeance | 12 Yorum »
Etiketler: , , , , ,Bildiğiniz üzere Spartacus’ün ilk sezonunun ardından, başrol oyuncusunun kanser olduğu ortaya çıkmıştı ki bu bütün herkesi oldukca üzmüştü. 2. Spartacus sezonunda ise eski dönem üzerine bir bölüm çekerek, başrol oyuncuları değiştirilmişti. Şimdi ise Vengeance yani İntikam adlı 3. sezon çekimleri başladı. Spartacus Vengeance, yeni başrol oyuncuları ve eskiden kalan ünlü oyuncularıyla vahşete devam edicek.

Spartacus yaratıcısı Steven S. DeKnight gösterinin gelecek ikinci sezon ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkarmıştır.

Vengeance: O Çarpıştırıcısı yeni Run Spartacus çalışma başlığı var thats söyledi.

“Spartacus ne Sorumlu Herkes henüz öldü” DeKnight açıklanmıştır. “Ben Sezon 2 kül bakmak Bu Sparks patlak … ve O, bu büyük gücün lideri oldu zaman zaman arasında orta yol Neredeyse Cumhuriyeti aşağı ateş.”

Üretici o “tüm çizilen” bir sonraki on üç dönem “geniş vuruş” olduğunu da sözlerine ekledi.

“Bu nasıl sona ereceğini biliyoruz,” diye doğruladı. “Bu gerçekten muhteşem bir son var, ben diyecekler, ama ben başka bir şey berbat olmaz.”

O devam etti: “. Tipik moda Spartacus, tüm sezon boyunca, kimse seni seviyorum o Birçok insan belki mı güvenlidir ve Sametime de trajik ve canlandırıcı olacak.”

Ayrıca Önerilen DeKnight serisi köle isyan yetmezliği olan biten, tarihsel olarak doğru kalın mı thats.

“Ben hikayenin sonu gerektiğini düşünüyoruz, biz son zamanlarda,” dedi. “Ama, dedi, biz kolayca 5-7 sezon boyunca hikaye keşfetmek için yeterli enlem var.”

Spartacus geç 2011 yılında Starz dönecektir. Prequel dizi Spartacus: Arena Tanrılar 10:00 Cuma günleri devam ediyor.

İşte karşınızda Spartacus Vengeance 1. bölüm izle.

Devamını oku..

Spartacus 3. Sezon 1. bölüm izle

Yazar: admin | 12 Kasım 2011 | Kategori: 3. Sezon - Vengeance | 28 Yorum »
Etiketler: , , , , ,Spartacus: Vengeance önceki yıllarda oldukça yüksek bir izleyici kitlesi yakalamıştı. Yapımcıları Starz o kadar iyi bir dizi çıkardı ki ortaya izleyiciler sürekli yeni sezon istediler. Bunun üzerine Starz Spartacus: Vengeance 3. Sezon çıkarmaya karar aldı. Aralık ayı gibi yeni bölümleriyle yayınlanmaya başlayacak olan Spartacus: Vengeance dizisi yayınlandığında milyonların tvlerden izleyeceği kesin gözüyle bakılıyor. Eski spartacus’ün vefat etmesinden sonra, yeni sezon da yeni bir oyuncu ile yollarına devam ediceklerini açıkladırlar.

3.Sezon ilk bölüm videosu yüklenmiştir.Spartacus 3. Sezon 2. bölüm izle

Spartacus 3. Sezon 1. bölüm’ü izleyebilirsiniz.

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.