‘Fethiye hakkında bilgi’ Etiketli Yazılar

Fethiye Nasıl Bir Yer?

Yazar: Admin 2 | 31 Aralık 2015 | Kategori: Eğitim | Yorum Yok »
Etiketler: ,bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Eğitim kategorisinde ki Fethiye Nasıl Bir Yer? konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Türkiyenin en iyi ve en güzel denizine sahip yerdir fethiye. Ölüdeniz ismiyle insanlarin akıllarında kalan gerçektende çarşaf gibi bir suyu vardir. ortalama 10 metrede bile denizin dibine attiğiniz bir bozuk parayi rahatlikla görebilirsiniz. Fethiye dediğimiz yeri sizlere söyle kısaca tanimliyabilirim. Anayoldan girişde solda Fethiye otogar’i vardir. merkeze gitmek icin otogar yolundan yol boyu devam eder ilk kavşaktan sola döndüğünüz takdirde fethiye merkez yoluna girmiş olursunuz.

Fethiye merkez, ölüdenize göre biraz daha sönüktür. yani fethiyenin adı ölüdenizin kendisi vardir. ölüdeniz etrafinda gece kulupler ve eğlence mekanlari fethiye merkezinden daha fazladir.

Fethiye merkezle ölüdeniz arasında ortalama 1 saatlik bir seyahatin ardından deniz gözükür. tabi sizde benim gibi şaşirmayin 2metre dalgalarla burasi ne bicim ölüdeniz diye. sahil girişinden sağa doğru 300 metre yürüyün sizden bi giriş ücreti istencektir, giriş ücretini odeyip devam ettiğiniz yerde aradığınız yeri bulabilirsiniz.

Otel fiyatlari ölüdenizde oldukca pahalidir, tavsiyemiz fethiye merkeze yakın biyerlerden otele yerleşin, böylece cok daha uygun fiyatlara tatilinizi gecirebilirsiniz. Fethiyede ayrı olarak birde çalış plajı bulunmamaktadir. kumsal deyildir fakat oldukca kalabalik ve fethiye merkeze 5 dakika uzakliktadir.

Tlos Antik Kenti, Pınara Antik Kenti, Kelebekler Vadisi, Hayalet Şehir Kayaköy, Fethiye Kalesi gibi yerleri şiddetle gezip görmenizi öneririm.

http://www.putur.com/fethiye-nasil-bir-yer/

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.