‘ferrari 3 tur iptal mi?’ Etiketli Yazılar

Ferrari Auto-Drom Pisti 3 Tur – 99 TL İptal olmuş

Yazar: admin | 9 Ocak 2011 | Kategori: Şikayet | 11 Yorum »
Etiketler: , , ,

Autodrom pisti ferrari f430 turu

İnternetten o günün fırsatlarını okuyucularına bildirdiği bir siteden Ferrari tur biletleri aldım. Bir bilet ile 3 tur atabiliyorsunuz. Toplamda 7 bilet aldım ve uzun bir Ferrari keyfi yaşamak için sabırsızlanıyordum. Ancak dün Auto Drom pistine gittiğimde orada ki görevli kişiler, Ferrari ekibinin buraya uzun süredir gelmediğini ve pist kira süresininde bittiğini söylediler. Kullanıcılara ise mail gelmiş olması gerektiğinden bahsettiler. Ancak bana öyle bir mail ulaşmadı. Ferrari F430 ile 21 tur hayali kurarken, karşılaştığım manzara şok edici oldu açıkcası. Bende organizasyonu yapan firmanın numarasını aradım ancak aylardır olduğu gibi yine başka müşterilere hizmet veriyor diye bir mesaj aldım. Durum böyle olunca, biletleri aldığım siteyi aradım ancak orasıda haftasonu olduğu için hizmet vermiyor. Kısacası şuanda Ferrari Autodrom 3 tur biletlerinin bir çoğu yalan oldu gibi geliyor.

Şikayet sitelerinin birkaçındada Ferrari’nin 80km/h hızı geçemediğini okudum. Söylenene göre, araç kış moduna alınmış ve böylelikle hızlı gitmesi engellenmiş. Halbuki bu araçlar, 100 km/h hıza 4 sn de çok rahat çıkan araçlar. Aşağıda bir video buldum. Buradanda aracın gerçekten hızlanamadığı açıkca görünüyor.

Autodrom Ferrari videosu

Sizlerin düşünceleri nedir? Bu organizasyona katılan, katılmayan ve katılamayan herkesin yorumlarını bekliyorum.

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.