‘Fatmagul’un Sucu Ne? 47. bolum full hd izle’ Etiketli Yazılar

Fatmagülün Suçu Ne 27 Ekim Persembe 47.Bölüm Fragmanı izle seyret

Yazar: Admin 2 | 26 Ekim 2011 | Kategori: Video | 1 Yorum »
Etiketler: , , ,Fatmagul’un Sucu Ne dizisi hiz kesmeden devam ediyor. Kurtar Vadisi Pusu’yla ayni zamana denk gelen dizi karsisindaki seyirciyi zor bir secim yapmak zorunda birakiyor. Eger tercihiniz Kurtlar Vadisi Pusu ise Fatmagul’un sucu ne dizisini burdan takip edebilirsiniz. Iste 27 Ekim’deki 47. bolumun ozeti ve fragmani. Dizi yayinlandiginda full hd dizi sitemizde yayinlanacaktir.

Kerim’in ayrılık kararına karşın, Fatmagül de Kerim’e son sözünü söyler. Kerim artık onun dört düşmanından biri değil, güvendiği, evliliğine devam etmek istediği adamdır. Bu noktadan sonra, Kerim kendisine uzatılan bu eli ya tutacaktır, ya da Fatmagül’ü tamamen kaybedecektir.
Fatmagül’ün mahkemesi yaklaştıkça, tüm gelişmeler Yaşaranların aleyhinedir. Bir çıkış yolu arayan Münir için, Vural’ın ölümündeki sır perdesini fırsata dönüştürme zamanı gelmiştir. Münir’in yaktığı kıvılcımın Kerim’e ulaşması uzun sürmez. Mustafa’nın Vural’ın katili olma ihtimali, Fatmagül’le Kerim arasındaki hassas süreci etkiler. Bu sırada Mustafa ise Asu’yla birlikte yurtdışına kaçış için son hazırlıklarını yapmaktadır. Asu’nun bu konudaki planlarıysa çok farklıdır.
Birbirlerine karşı dikkatli adımlar atmaya çalışsalar da, Kerim ile Fatmagül arasındaki gerilim her fırsatta yeniden tırmanır. Oysa ikisinin de ihtiyacı olan tek şey, sakinleşip birbirlerini dinlemektedir.

Uzun bir zamandan sonra Fatmagül ve Kerim herkesten ve her şeyden uzakta ilk kez baş başa kalırlar..

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.