‘emesen kaydol’ Etiketli Yazılar

Msn açmak istiyorum, Msn kayıt ol, Msn kaydol, Msn açmak Mesene aç emesen aç

Yazar: admin | 8 Şubat 2012 | Kategori: Eğitim | 494 Yorum »
Etiketler: , , , , , , , , ,MSN kaydolmayı bilmeyen çok sayıda okuyucumuz var. Bu yüzden onlara ve nasıl kayıt olunacağını bilmeyen kişilere msn kaydolmayı gösteriyoruz bu yazımızda.Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın genelinin karşılaştığı rahatsızlıkları genelde msn kayıt olma hakkında veya msn açmak istiyorum talepleri üzerine oluyor. bizde bu durumu göz önüne alarak msn kaydolmanın yollarını basitleştirerek pratik bir dille paylaşmak istedik. yazımı takip edin lütfen.öncelikle Live Msn Messenger hesap açma sayfasına girip kendimize özel bir adres almakla başlayalım.Bedava msn adresi dağıtımına başladık. Artık msn adresi olmayan kalmayacak. Bildigim.com olarak sizlere msn adresi dağıtıyoruz. Bir an önce msn adresinizi alın ve arkadaşlarınızla sohbete başlayın. Yapmanız gereken çok basit. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra aşağıdaki resimdeki gösterdiğim gibi gerekli yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Msn adresi aldıktan sonra açmanız için bilgisayarınızdan msn messenger yüklü olması gereklidir.

Bazı arkadaşların msn aç yazmak yerine mesene aç ve emesen aç şeklinde yorum yazdıklarını gördüm. Bu arkadaşlara belirtmek isterim ki, bu şekilde tabirler yanlıştır. Çünkü, msn türkçe olmadığı için, ingilizce yazılması gerekir.

Msn açtığınızı varsayalım. Şimdi bilgisayarınıza msn programını indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra kurulumu yapın ve mail-şifre girişinizi yapın. Karşınızda sağ tarafta bir pencere gelicek. Bu pencere sizin arkadaşlarınızı görebileceğiniz, onlarla konuşabileceğiniz penceredir. Burada şimdilik arkadaşınız olmadığı için kimseyi ekleyemiyorsunuz. Ama nasıl msn arkadaş bulurum diyorsanız, size önerim aşağıdaki yorum kısmından insanlara yardım ederek veya kendinizi tanıtarak, arkadaşlar bulabilirsiniz.

Bildigim.com Bedava Msn adresi!
Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.