‘Bauhaus’ Etiketli Yazılar

Alışveri Merkezlerinde Neler Yapılabilir, İş Fırsatları ve Önerileri?

Yazar: admin | 8 Ağustos 2011 | Kategori: Ekonomi | Yorum Yok »
Etiketler: , , , , , , , , ,En büyük alışveriş merkeziGünümüzde insanların vazgeçemedikleri tutkulardan birisi de alışveriş unsurudur. Alışveriş, zaman içerisinde insanların hayatında kendine büyük bir yer edinmiştir. Bu sebeple çevremizde alışveriş plazaları inanılmaz derecede fazladır. Alışveriş merkezlerinde insanlar dilediklerince alışveriş yapabilir ve eğlenebilirler. Dilerseniz bunları biraz daha açalım. (Resim Cevahir Alışveriş Merkezinden)

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDE NELER YAPILABİLİR?
Alışveriş merkezlerinde neler yapılabilir sorusunun yanıtı hiç kuşkusuz ki çelişkilidir. Nedeni ise alışveriş merkezlerinin insanlara sunduğu çeşitli hizmet anlayışı ve modern görüntüsüdür. Alışveriş merkezlerinde giyim, gıda alışverişleri yapabilmeniz mümkündür. Bunun dışında kişisel gerekliliklerinizde giderilebilir. Ayrıca alışveriş merkezlerinin birçoğunda oyun alanları ve sinemalarda mevcuttur. Bu sebeple eğlenceli vakit geçirmek içinde alışveriş merkezlerini kullanabilmeniz mümkündür.

Alışveriş Merkezlerinde Stand açmak, İş Fırsatları
Günümüzde birçok stand açma seçeneği mevcuttur. Bunlardan bir kaçını farklı alışveriş merkezlerinde franchise ile aldığınızda, ve başına güvenilir bir eleman koyduğunuzda aylık 5.000 TL’den başlayan net kar ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Alışveriş Merkezlerinde stand kiraları çok farklılık gösterebiliyor ancak ortalama olarak 1000 TL ile 2500 TL arası değişiyor.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ALIŞVEİRŞ MERKEZLERİ
Türkiye’nin geneline yayılmış alışveriş merkezlerinin yanı sıra şehirlere özel alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Şuanda, Türkiye’nin geneline yayılmış olan Carrefour SA, Metro, Bauhaus, Koçtaş gibi birçok alışveriş mağazası bulunmaktadır. Ancak en çok tercih edilen ve bilinen hiç kuşkusuz ki Sabancı holding hizmeti olan Carrefour SA Alışveriş Merkezidir. Sizlerde çevrenizdeki en uygun ve en hesaplı alışveriş merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.