‘Başbakanın sağlık durumu nasıl? Şubat 2012’ Etiketli Yazılar

Başbakan Neden Ameliyat Oldu 9-10-11-12 Şubat 2012 Haberleri

Yazar: Admin 2 | 11 Şubat 2012 | Kategori: yasam | 167 Yorum »
Etiketler: , ,Başbakan Neden Ameliyat Oldu? Bugün haberlerde izlediğim kadarıyla birşeyler öğrenmeye çalıştım başbakanın durumu ile ilgili ancak çok fazla bir bilgi henüz verilmemişti. Az önce internet sitelerinde yayınlanan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Başbakan Tayyip Erdoğan’ın dün geç saatlerde rutin kontrol ve küçük bir operasyon için Koşuyolu Medipol Hastanesi’ne yattığı iddia edilmişti. Önce yalanlanan iddiaların doğruluğu bugün Başbakanlık tarafından yapılan açıklamayla netleşti. Başbakanlık’tan yapılan açıklamada ”Sayın Başbakanımızın 26 Kasım 2011′de gerçekleşen sindirim sistemi operasyonunun ikinci ve son aşaması, yaklaşık 30 dakikalık bir girişimle başarıyla tamamlanmış; başlangıçta planlandığı üzere tedavi bu şekilde nihayete ermiştir. Başbakanımızın sağlığı son derece iyidir. Kendisi, hafta içinde rutin mesaisine başlamayı planlamaktadır” denildi.
Egemen Bağış: Başbakan Erdoğan’ın sağlık durumu iyi

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumuna ilişkin, ”Başbakan ile temas halindeyim gayet iyi hiç kimse endişelenmesin” dedi. Bağış, AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı İç Koordinasyon Toplantısı’nda yaptığı konuşmaya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirmekten büyük onur duyduğunu ifade ederek başladı. Egemen Bağış, ”Merak ettiğinizi biliyorum. Gönlünüzü rahat tutun. Kendisi çok iyi, hiçbir sorun yok. Ortalığı karıştırmayı çok seven kesimler pireyi deve yapmayı çok iyi biliyor, ama bugüne kadar AK Parti bütün bu fitne fesat oyunlarını nasıl bozduysa, bundan sonra da bu konuda Başbakanın önderliğinde Türkiye’yi kaldırmaya devam ediyor” dedi.
Bekir Bozdağ yalanlamıştı!

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Başbakan Erdoğan’ın hastaneye kaldırıldığı şeklindeki iddiaların doğru olup olmadığını soran gazetecilere, ”Bunlar doğru haberler değil. Sayın Başbakanımızın sağlığı gayet yerinde. Hastaneye kaldırılmadı. Bunlar fısıltı haberler, doğru değil. Bakanlar Kurulu toplantısının iptali de söz konusu değil” yanıtını vermişti.

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.