‘Asansör firmaları’ Etiketli Yazılar

2011ASANSÖR MODELLERİ VE ASANSÖR FİRMALARI

Yazar: admin | 11 Ağustos 2011 | Kategori: Endüstriyel | 2 Yorum »
Etiketler: ,Kuşkusuz zaman içerisinde binalarda kullanımı en çok yaygınlaşan teknolojik gelişmelerden birisi de asansördür. Asansör, dikey yâda yatay olarak genişliği ayarlanmış, binalarda yâda şirketlerde kullanılan, yük ve insan taşıyabilen bir araçtır.
Zaman geçtikçe ve ülkemizde konutlaşma arttıkça konutlarda en çok tercih edilen araçlardan biri olan asansör, kimileri için el ayak görevi görmektedir. Asansörler, genel olarak 3 ayrı sınıfa ayrılabilir. Bunlar;
1-) Eski Tip Asansörler
2-) Yeni Tip [Modern] Asansörler
3-) Yük Asansörleri
Asansörler kendi içinde ayrıldığı gibi ücretleri de bu doğrultuda değişmektedir. Eski tip asansörler genellikle diğer tiplere göre daha düşüktür. Her firma bu asansörler için farklı fiyat söyleyebilir. Ancak yeni tip asansörler muazzam derecede kaliteli, hızlı ve son derece modern olarak dizayn edildiği için fiyatları da fazladır. Yük asansörleri ise genellikle alışveriş merkezleri, taşımacılık şirketleri gibi binalarda kullanılan asansör türüdür ve diğer asansörlere göre çok daha pahalıdır. Asansör çeşitlerinden bazılarını isimlendirecek olursak; Elektrikli Asansörler, Monşarj Asansörler, Sedye Asansörleri, Panoramik ve Hidrolik Asansörler vardır.
Asansörler, sınıflara ayrıldığı gibi her sınıfı farklı kalite sunmaktadır ve kullanıldığı alanlar farklıdır. Asansörler bozulduğunda bakım ve onarım için asansör firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar, asansörde yaşanan her türlü soruna karşı 7/24 destek sunan firmalardır ve sizler için en iyi hizmeti verecek olan kuruluşlardır.

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.