‘ara.com’ Etiketli Yazılar

ARAMA MOTORU NEDİR?

Yazar: admin | 8 Ağustos 2011 | Kategori: Programlar | Yorum Yok »
Etiketler: , , , , , , , ,google logoİnternet sistemlerinde Google, yaygın olarak kullanılan terimler vardır. Bunun dışında internet sitelerinin gelişimi ve insanlara gelir getirebilmesi içinde bazı olaylar gerekir. Arama motorları, sizlerin ve sitenizin geleceği için büyük bir hizmet durumundadır. Arama motorlarına biraz daha ince detaylar ile değinmek istiyoruz..

ARAMA MOTORU NEDİR?
Arama motoru [Search Engine], dünyadaki tüm web sitelerinin listelendiği, kategorilere ayrıldığı ve aradığımız bilgileri bize en kolay sunan internet sistemlerinin genel adıdır. Arama motorları, internet üzerinde çok yaygın olarak kullanılır ve sayıları çok fazladır.

DÜNYANIN EN İYİ ARAMA MOTORLARI
Dünya üzerinde hiç kuşkusuz en çok kullanılan arama motoru Google’dir. Google, dünyada bütün insanların bildiği ve bilgi aramak amaçlı kullanabildikleri bir arama motorudur. Bunun dışında Yahoo, Bing ve ara.com gibi birçok arama motoru en yaygın arama motorlarıdır. Ancak site sahiplerine en çok kazandıran arama motoru da Google arama motorudur.

Arama motorlarına sitenizi her şekilde ekletebilirsiniz. Ancak arama motorlarında ne kadar yüksek sıralara çıkarsanız sitenizin size getirisi ve işleyişi o kadar artacaktır. Buda sizin için mutluluk verici bir olay olacaktır.

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.