‘antikacı nasıl olunur’ Etiketli Yazılar

Antika ne kadar eder ve Nasıl Antikacı olunur?

Yazar: admin | 8 Ağustos 2011 | Kategori: Ekonomi, Endüstriyel, Tarih | 2 Yorum »
Etiketler: , , , , ,Antika ürünlerGünümüzde birçok insanın en büyük hobilerinden biriside hiç kuşkusuz antikacılıktır. Antika, zaman içerisinde fazlası ile değerlenen ürünler olup insanların birçoğunun evinde yada yaşadığı alanlarda bulundurmak istedikleri değerli ürünler arasında yer almaktadır. Dilerseniz antika ve antikacılık hususunu birlikte inceleyelim…

ANTİKA NEDİR?
Antika, çok eski dönemlerden kalma ve ilgi çeken, görselliği bulunan değerli sanat yapıtlarının tümüne verilen isimdir. Yaşayan günümüzde antika kelimesi, 100 yıl önceki sanatsal yapıtları kapsamaktadır. Daha önceki dönemlerin yapıtları ise milli servet sınıfına girmektedir.

ANTİKALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Antikaların gözle görülebilir birçok özelliği mevcuttur. Bunları sıralamak uzun bir zaman alabilir. Ancak antikaların değerli olmasında ki en büyük neden geçmiş dönemlerden günümüze gelmeleridir. Ayrıca antikalar, tarih bilimine de ışık tutan parçalar arasında yer almaktadır. Bunun dışında antikalar, çok değerli bir malzeme ile elde edilmiştir. Eski dönemlerden günümüze kaldığı içinde maliyeti çok yüksektir..

ANTİKACI NASIL OLUNUR?
Antikacı olabilmek için öncelikle antikalar hakkında muazzam bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte elinize geçebilecek antika ürünleri ince eleyip sık dokuyarak onlara fiyat biçebilecek hale gelmelisiniz. Aksi takdirde bu işten kar yerine muazzam bir zarar edebilirsiniz.

ANTİKA NE KADAR EDER?
Antika biblo, cep saati, şişe, para, otomobil, kalem, tablo, çatal – bıçak vb. ürünlerin ne kadar ettiğiniz öğrenmek için aşağıdan bize ulaşabilirsiniz.

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.