‘Anlamlı sevgililer günü hediyeleri’ Etiketli Yazılar

14 Şubat için Değişik Sevgililer Günü Hediyeleri

Yazar: Admin 2 | 13 Şubat 2014 | Kategori: dizi | Yorum Yok »
Etiketler: , , ,bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Güncel kategorisinde ki 14 Şubat için Değişik Sevgililer Günü Hediyeleri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Sevgililer gününün yaklaşması ile birlikte bu özel günde sevgilisine şaşıracağı ve beğeneceği bir hediye almak isteyenlerin tatlı telaşları arttı. Peki ne tarz bir hediye almak gerekiyor sevgiliye? Değişik Sevgililer günü hediyeleri hakkında öyle yanlış algılar var ki doğru bir tercihte bulunmak oldukça zor. Her şeyden önce maddi açıdan kendinizi fazla zorlamanız gerekmiyor. Pahalı bir hediye almak için aylarca para biriktirmeniz, bütçeyi zorlamanız da şart değil. Sonuçta bu manevi bir bağ üzerine kutlanan bir gün ise alacağınız hediye de benzer bir anlam taşımalı.

Sevgililer günü hediyeleri için birkaç öneride bulunabiliriz. Tabii bunun için farklı iki değerlendirme yapmak gerekiyor. Bir bayana alınabilecek hediyelere öncelikli olarak değinelim. Klasik hediyeler genel olarak parfüm, kıyafet ya da bir takı. Bunlar elbette ki kötü hediyeler değil. Ancak bir bayanın beğenebileceği bir şeyi erkek olarak bulabilmeniz çok zor. Bu yüzden yardım almanızda fayda var.

Hediye almak için dışarı çıkıp mağazaları dolaşmaya başlamadan önce bir analiz yapmanızda fayda var. Düşünün, sevgiliniz nasıl biri? Hangi renkleri sever, önemli olanları nelerdir? Onun için öncelikler listesini sıralayın. Özel bir hediye ancak onun özeli ile olursa etkileyici olacaktır. Mesela bir kitap, ne kadar klasik bir hediye değil mi? Onu sıra dışı hediyeleri arasına katmak sizin elinizde. Şiir mi seviyor, yoksa resim mi? Kendinize sorular sorun, yanıtlayın ve yorumlayın.

Sıradan olmayın. Sevgilinizi baştan aşağı meta olan bir hediye ile ne kadar mutlu edebilirsiniz? Edebiliyorsanız eğer ilişkinizi gözden geçirin. Diğer bir durum olan erkeklere alınabilecek 14 şubat sevgililer günü hediyelerine birkaç örnekten bahsedelim. Erkek arkadaşınız için en özel şeylerden biri siz olmalısınız. Öyleyse ikiniz için özel bir şey hediye edin ona. Yanından ayırmayacağı bir aksesuarı ya da evine koyup her gün göreceği bir şeyi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Tasarım yapmak, evet hiç kolay değil. Ancak bir erkeğe hediye almak inanın ona özel bir tasarım yapmaktan daha kolay değil. Kısacası yapmanız gereken şey üretici olmak. Piyasadaki sevgililer günü hediyelerine bir bakın. Kırmızı kalpli yastıklar ya da kesenin ağzı açılarak alınmış pahalı hediyeler. Bunları herkes alabilir. Hediyenizin bir farkı olmalı ama değil mi? Tabii unutmamanız gereken bir nokta da çiçekler. Sevgiliniz hangi çiçeği görünce mutlu oluyor, düşünün. Bayanları sadece bir çiçek bile mutlu etmeye yetebilir, unutmayın.

http://www.putur.com/14-subat-icin-degisik-sevgililer-gunu-hediyeleri/

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.