‘2016 Fiat Linea Kaç Beygir’ Etiketli Yazılar

2016 Fiat Linea Fiyat Listesi, Özellikleri ve Resimleri

Yazar: Admin 2 | 1 Ocak 2016 | Kategori: Otomobil | Yorum Yok »
Etiketler: ,bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Otomobil kategorisinde ki 2016 Fiat Linea Fiyat Listesi, Özellikleri ve Resimleri konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Ülkemizde yoğun bir takipçi kitlesi olan Fiat, başarılı modellerini her geçen sene yenileyip gelişime tabii tutarak pazardaki payına düşüş grafiğini eklemeyen başarılı isimler arasında yer alıyor. 2016 Fiat Linea modelleri performans ve düşük yakıt tüketimi bakımından dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda eklenen aksesuar ve dış özellikler ile de beğeni topluyor.

Araç kullanıcılara üç farklı motor seçeneği ile sunuluyor. 1.4 Fire, 1.3 Multijet ve 1.6 Multijet motor seçeneklerinin her biri kullanıcının şehir içi veya şehir dışı kullanımda en üstün performansı en düşük yakıt sarfiyatı ile elde edebilmesi için hazırlanmış durumda. 77 ve 95 beygirlik Multijet motorlar ortalama 4,5 ilâ 5 litrelik yakıt tüketimleri ile oldukça başarılı bir sarfiyat ortaya koyarken Fire motor ise bir miktar üste çıkarak 6,3 litrelik bir kullanım sunuyor. Buna rağmen aynı sınıftaki araçlara göre düşük değerler elde edilmesi, kullanıcıların şikâyet etmeyecekleri bir durum oluşmasına sebep veriyor.

Eski modellerine nazaran yenilenen 2016 Fiat Linea, daha kıvrımlı ve sportif çizgileri ile gerek sürücüsü gerekse yolcuları henüz arabaya girmende mest ediyor. Ön ve arka tampon detaylarının yanı sıra tüm aracı saran krom kaplamaların ise parlaklık ve zarafeti arttırması, şüphesiz büyük bir artı puan olarak gösteriliyor.

Farklı aksesuar ve motor seçeneklerine göre değişen fiyatlar ile satın alınabilecek olan 2016 Fiat Linea, 41,950 ilâ 58,450 Türk Lirası arasında bir maliyete sahip.

http://www.putur.com/2016-fiat-linea-fiyat-listesi-ozellikleri-ve-resimleri/

Devamını oku..
  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.