‘2012 AUDİ A7 inceleme’ Etiketli Yazılar

2012 AUDİ A7 ARABA İNCELEMESİ

Yazar: admin | 11 Ağustos 2011 | Kategori: Otomobil | 1 Yorum »
Etiketler: , ,AUDİ A7 ARABA İNCELEMESİ
Evet, sayın okurlarımız. Son dönemlerin yükselen değerlerinden olan araç piyasasının bir deyimle MonaLiza’ sı olarak görülen AUDİ A7 ile ilgili sizler için bir araştırma yaptık ve bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Hemen anlatıma geçelim.
Audi firmasının 2010 yılında dünya yollarına sunmayı planladığı AUDİ A7,her şeyi ile tam bir class abidesi olarak siz araba severlerin karşısına çıkıyor. İç dizayn ve dış kaplama olarak diğer modellere kıyasla daha etkileyici ve çekici bir araç tasarlamış olan AUDİ firması teknisyenleri, yeni araçlarına birçok yeni özellik eklemeyi de ihmal etmemiş. Bu özelliklere kısaca değinmek istiyoruz.
4.900 M uzunluğa sahip olacak yeni AUDİ tasarımının motor seçeneklerinde benzin ve dizel bulunacağı teknisyenler tarafından bildirildi.Dizel motor hacim seçenekleri 2.7 Litre,6 silindir ve çift turbo şarjlı.Benzin seçenekleri ise çift turbolu 2.8 FSI ve 3.0 Litre TFSI..Ayrıca 8 beygirlik bir motora sahip olacağı AUDİ teknisyenleri tarafından açıklanan bilgiler arasında bulunuyor.Tüm modeller arasında 6 vites ileri manuel,ve 7 ileri otomatik vites seçenekleri olacağını biliyoruz.
4 Kapılı coupe gövde sitili ve dizaynı ile gelecek nesil sedan otomobiller arasında en iyi gelecek araçlar arasında gösterilen AUDİ A7 pek yakında dünya yollarında siz araba severlerin beğenisine çıkacak.Aracın motor testleri diğer birkaç otomobil devinin testinden geçmiş ve %100 geçerlilik belgesi kazanmıştır.
Bu otomobil firmalarından bazıları Mercedes, Lamborghini ve Diallo. Motor testinden tam puan alan ve hız bakımından’ da dünyanın en büyük hız otomobilleri ile kıyaslanmaya açık bir araba piyasaya çıkmayı bekliyor. Alman otomobil devi AUDİ,bu gibi daha birçok projeyi hayata geçirdiklerinde dünya karayolları,görsellik bakımından en üst seviyeye ulaşacak diye düşünüyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi Günler Dileriz

Devamını oku..
  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.