Kişiye Özel Alyans Yüzük Modelleri

Yazar: Admin 2 | 12 Kasım 2013 | Kategori: dizi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Moda kategorisinde ki Kişiye Özel Alyans Yüzük Modelleri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Evlilik yolunda atılan adımların belki en bağlayıcı olan kısmıdır alyans takmak. Sadece halka şeklinde bir maden olmasının dışında aslında çok derin anlamlar taşımakta olan alyans yüzükler özellikle son yıllarda kişiselleştirilerek çiftlere özel bir hale getirilmektedir.

Her çift özeldir ve sahip olacağı her şeyin de özel olmasını ya da kendine öyle hissettirmesini ister. Yaptığı her harekette kendi yaşantısının tecrübesini, çizgisini yansıtır. Çiftlerin yapacağı alyans seçiminde de en doğru kararı birlikte vermeli ve ortak noktada buluşmalılardır.
Bu zorlu, birbirinden güzel yüzlerce alyans modelleri arasında seçim yaparken zevkler farklılık gösterse de kişiye özel alyansların ayarlanabilecek şekilde olması çiftlere kolaylık sağlamaktadır.

Yıllardır alyans yüzük üretiminde öncü markalardan biri olan, yurtiçi ve yurtdışında onlarca bayiye sahip “Dora Alyans” firması üretiminde her türlü maden seçeneğini sınırsız renk seçeneği ile sunarak alanında bir ilke imza attı. Çiftler zevklerine göre; altın, gümüş, platin ve titanyum gibi değerli madenler arasında tercih yapabilmektedir. İsterlerse seçtikleri alyansların kalınlığını arttırıp, azaltabilmektedirler. Bayanlar seçtikleri üründe zirkon ya da az bulunan değerli bir taş olan pırlanta seçimi yapabilmekte, isterlerse üründeki taşı çıkarttırıp taşsız olarak tercih edebilmektedirler. Üstelik eskiden yapıldığı gibi alyansın sadece içine değil müsait olan tüm alyans yüzük modellerinin üzerine de isim, tarih ya da çiftler için özel olan herhangi bir sembolü işletebilmektedirler.

Siz de evlilik alyans alışverişi sırasında kendinizi özel hissetmek istiyorsanız DoraAlyans.com kurumsal ve e-ticaret sitesine uğramadan karar vermeyin.

http://www.putur.com/kisiye-ozel-alyans-yuzuk-modelleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.