KAR VE KAYAK MODASI

Yazar: admin | 1 Ekim 2011 | Kategori: Magazin

Son dönemlerin en çok tartışılan ve zevk konusu olan kayak, kayak merkezleri ve kar modası hakkında bir makale hazırlamayı uygun bulduk sizlere.

Bu sene kayak merkezlerine KAR’ ın biraz geç düşmesi kayakçıların her ne kadar hevesini kırsa da Uludağ, Palandöken, Kartalkaya gibi kayak merkezlerinde kar istenilen boyuta ulaştı ve kayak severler kayak merkezlerine akın etmeye başladılar.

Evet, peki bu sene kar modasının en çok sevilen renkleri neler olacak. Biraz araştırma yaptık ve sizler için bir makale sunduk. Bayanlar, daha çok canlı ve cıvıl cıvıl renklere yönelecekler. Kar kıyafetlerinde Pembe, Mavi, Sarı, Turuncu v.s gibi renkler kar modasının bayanlar için bu seneki trendleri.

Peki, erkekler için durum nedir? Erkekler daha çok bu kış kayak merkezlerinde koyu renklere yönelmeliler. Ki moda uzmanları da buna sık sık değinmekteler. Her zaman erkeklerin bu tür moda durumlarında koyu renge yönelmelerini öneren modacılar, bayanların ise renkli giyinmeleri konusunda hem fikirler. Ancak bayanlara her renk gideceği için bu renkler koyu renklere de yerini bırakabilir diye düşünüyorlar.

Bu sene şuanda Uludağ yamaçlarında kayak yapan birçok ünlü,bu moda’ya ayak uydurmuş durumdalar.Aysu bacıoğlu, moda tavsiyeleri alarak Uludağ’a çıktığını söylüyor ve bu doğrultuda kıyafetlerini seçtiğini kabul ediyor.Erkek olarak ise görülen tek ünlü isim Murat Boz.Oda moda’ya göre değil kendi isteğime göre giyinirim diyerek geçiyor.Ancak koyu renk giyinmiş görüldü.

Bu da demek oluyor ki ünlüler, moda ve modacıları takip etmeyi asla ihmal etmiyorlar. Kişiden kişiye değişen zevklerin karışımı olarak görülen MODA, kesinlikle siz moda severlerin ve giyinmeyi sevenlerin 1 numaralı adresi. Umuyoruz ki bu sene içinizde kayak yapmaya gitmeyi düşünenler varsa biraz olsun araştırmalarımız sonucu size yardımcı olabilmişizdir.

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.