KAAN BAYBAĞ [MİCHAEL KAAN]

Yazar: admin | 4 Ekim 2011 | Kategori: Video

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye 3.Yarı Final ayağında yine çok yetenekli yarışmacılar sahne aldı ve birbirlerine üstünlük kurmaya çalıştılar. Bu çalışmaları belki de yeterliydi.

Ancak yarışmanın formatı gereği bir kişi SMS oyları ile direk, bir kişi ise jüri kararı ile final vizesini alabilecekti. Bu durum aslında karmaşık bir durumdur. Ancak her ülkede olduğu gibi ülkemizde de formatın dışına çıkılamaz.

Yarışmanın ilk bölümünde sahne alan bir yetenek, o gün bu gündür herkesin dilinde dolanıp duruyor. Bu yeteneğin adı Kaan Baybağ. Mütevazı ve efendi kişiliği ile başta herkesin beğenisini kazanan Kaan, yeteneği ile de herkesi büyüledi. Kaan Baybağ, yarışmaya Michael Jackson dansı ile katılmış bulunuyor.

Hiçbir eğitim almadan, sadece Youtube videoları ile Michael Jackson izleyerek bu yeteneğe erişmiş olan Kaan Baybağ, annesinin de desteği ile bu yarışmaya katıldı. Başta jüri üyeleri olmak üzere pek bir şey beklenmeyen Kaan Baybağ, öyle bir yetenekti ki herkesi hayretler içinde bıraktı.

Kaan Baybağ, ilk turdan 3 evet oyu ile yarı finale kadar geldi ve 3.yarı final akşamında yeniden yarıştı. Yeteneği ile yine herkesi büyüleyen Kaan Baybağ, 3.yarı final akşamının halk oylamasında en çok SMS oyu alan yarışmacısı oldu ve final yolunu tuttu. Kaan Baybağ, umuyoruz ki bu yeteneğini daha da çok geliştirir ve zaman içerisinde gururumuz olur.
Hak ediyorsa Kaan Baybağ, bu yarışmayı kazanmalı diye düşünüyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.