İNTERNET ÜZERİNDEN ADSL BAYİ BAŞVURUSU

Yazar: admin | 11 Ağustos 2011 | Kategori: Endüstriyel
Etiketler: , , ,

Ülkemizde artık hemen hemen her evde bir bilgisayar bulunuyor. Zaman içerisinde ilerleyen teknoloji bilgisayara yatkınlığı arttırdı ve yatkınlığın doğrultusunda dolaylı olarak internet ADSL kullanımları da fazlası ile artmış durumdadır.
TTNet İnternet, artık sizler için farklı hizmetleri bir arada sunuyor diyebiliriz. Çeşitli kampanya paketleri, hızlı ve güvenilir şekilde sizlere hizmet olarak geri döndürülüyor. TTNet bir Türk Telekom hizmetidir bunu öncelikle belirtmek istiyoruz. Adsl başvurusunun 2 farklı yöntemi bulunmaktadır.
1-) Türk Telekom yâda Yetkili TTNet Başvuru Noktalarından Başvuru İşlemi
2-) TTNet Özel Sitesinden Online Başvuru İşlemi
Sizler için en kesin ve en hızlı yöntem hiç kuşkusuz yetkili bayilerden yâda bir Türk Telekom satış noktasından başvuru yapmanız olacaktır. Neden diyecek olursanız; online başvuru işlemi biraz gecikmeli olabiliyor. Herhangi bir yetkili bayiden başvuru işlemi son derece hızlı gerçekleşecektir.
Artık hemen hemen bütün telefon bayileri yada farklı kurumlardan TTNet başvuru yapma imkanına sahipsiniz. TTNet başvurusu yapabilmek için belirli belgeler ile yetkili bayilere gitmelisiniz. Bu Belgeler;
1-) ADSL Bağlantı Yapılacak Telefon Belgeleri
2-) Telefon Sahibinin Vergi Kimlik Numarası
3-) Telefon Sahibinin T.C Kimlik Numarası
4-) Telefon Sahibinin Kimlik Fotokopisi
Kurumsal başvuru yapacak olan kişiler daha fazla ve farklı belgeler ile yetkili satıcı noktasına gitmelidirler. Bu belgeler;
1-) Şirketin imza sirküleri fotokopisi
2-) Son 6 aya ait şirketin faaliyet sirküleri fotokopisi
3-) Yetkili kişinin kimlik fotokopisi
4-) Vergi levhası fotokopisi
5-) Sicil gazetesi fotokopisi
Bu belgeler ile herhangi bir başvuru noktasına gittiğinizde o başvuru noktasının yetkili kişisi anında sizin TTNet internet başvuru işlemini gerçekleştirir ve bu işlem en geç 2 iş günü içerisinde tamamı ile bitirilir. Cuma günü yapılan başvurular pazartesi yada salı gününe sarkabilir. TTNet Adsl ile güvenilir ve hızlı internet farkını yaşayın.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.