İNTERNET ÜZERİNDEN ADSL BAŞVURUSU

Yazar: admin | 28 Ağustos 2011 | Kategori: Endüstriyel
Etiketler: , ,

Ülkemizde artık hemen hemen her evde bir bilgisayar bulunuyor. Zaman içerisinde ilerleyen teknoloji bilgisayara yatkınlığı arttırdı ve yatkınlığın doğrultusunda dolaylı olarak internet ADSL kullanımları da fazlası ile artmış durumdadır.
Ülkemizde en çok kullanılan internet firması Türk Telekom hizmeti olan TTNet İnternet’tir. TTNet’e önceleri sadece gidip yetkili Türk Telekom bayilerinden yâda yetkili TTNet satış noktalarından başvurulabiliyordu ancak artık teknoloji gelişti ve Türk Telekom artık hizmette sınır tanımıyor. İnternet başvuruları artık Online olarak alınmaya başlandı ve başvuru konusunda da online dönem başladı.
Bu yöntem ile artık oturduğunuz yerden başvurabileceksiniz. Öncelikle ‘’ Www.Ttnetbasvurunoktasi.Com’’ adresine girmelisiniz. Bu adreste sizler için her türlü internet kampanyası yazılı olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun dışında Adsl paket ücretleri, kota sınırlamaları ücretleri de karşınıza çıkacaktır.
Yukarı menü çubuğunda ADSL BAŞVURU isimli bir buton göreceksiniz. O buton ile bir ekrana yönleneceksiniz. O ekranda Paket Adı, Kampanya Paketi, Bağlantı hızı özellikleri ile verilen fiyatlandırmalar liste halinde görülecektir. Bu listenin her paketinin karşısında BAŞVUR isimli butonlar bulunmaktadır. Bu butona tıkladığınızda gerekli bilgileri dolduracağınız ekrana yönleneceksiniz.
Bu ekranda sizden T.C Kimlik No, Adres, Telefon bilgileri gibi bilgiler isteniyor ve bunları dolduruyorsunuz eksiksiz olarak. Kampanya paketini seçtikten sonra işlemi bitiyorsunuz ve işleminiz en geç 1 gün içerisinde aktif oluyor. Bu sistem ile TTNet İnternet’te teknolojinin doruk noktalarına ulaştı ve sizler için en kolay hizmeti sağlamaya çalışıyor.
TTNet paketlerini ve fiyatlarını yukarıda linkini verdiğimiz TTNet sitesinden öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgiler de sitede mevcuttur. Türkiye’nin en yaygın ADSL sistemi TTNet Adsl ile sizler de farkı yaşayacaksınız. 7/24 destek hattı da sizlere her zaman en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışıyor. Tavsiye Ediyoruz.

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.