How I met your mother 9.sezon 6. bölüm yorum

Yazar: Admin 2 | 23 Ekim 2013 | Kategori: dizi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Sinema kategorisinde ki How I met your mother 9.sezon 6. bölüm yorum hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Sinem Soranlı .

How I met your mother izleyicileri için başlattığımız konulara devam ediyoruz. Bu hafta HIMYM’nin 6. bölümünün yorumlarını paylaşabilir, başkalarının yorumlarını okuyabilirsiniz. Artık dizinizi izledikten sonra hepinizi sitemize davet ediyoruz. Burada bütün HIMYM severleri toplayıp son bölüm hakkında yorumlarını dinleyeceğiz. Bu hafta burada How I met your mother 9.sezon 6. bölüm yorumlarını paylaşacağız. İlk olarak fragmanı izleyelim:

How I met your mother 9.sezon 6. bölüm fragman izle

 

 

Yorumlara cevap yazmak istediğinizde örneğin @Can yaparak yorumlarınızı gönderirseniz, herkes kime yazdığınızı daha rahat anlyacaktır.
Yorumlar

Betül: Ona karşı dirençli olmama gerek yok ona karşı adaletli olmalıyım çok iyi tespitleri var yahu

Bora: bazen bu ted e içim parçalanıyor :D ama kader işte, naparsın ;)

Nuray: robinle barney ruh öküzü diyebiliriz :D

Mete: Sizi bilmem ama ben şehirdeki hayatlarını özledim.Mc”Larens olsun Gnb,Ted”in evi.

Burak: ya artık tanışcaktık da cıktıda cuktuda istemiyorum tanıssın artık bea

Can: O kadar sezonda bozmayan beni hala aynı şekilde güldüren tek dizi bu

Tezcan: Evet kabul ediyorum dizi diğer 8 sezona göre klasiğin dışında bar sahneleri ev sahneleri çok özel ve güzel sahnelerdi ama takdir edersiniz ki bu son sezon ve asıl konuya burada bağlanılıyor yani olağan karşılamayı öğrenin düğün kısmını yavaş yavaş geçmesini. Çünkü gerçekten artık amaca bağlanıyor ve eski muhabbetler bar sahneleri yerini düğün klişelerine esprilerine bırakmış olabilir ama onlar hala bizim sevdiğimiz karakterler ve yinede eğleniyorum onları izlerken . Böyle olması gerekliydi mantık çerçevesinde düşünürsek.

Ali: bu sezon bambaşka bir sezon, başladığından beri her bölümün sonunda merakta kalıyosun, korku ve endişe içinde buluyosun kendini acayip bi sezon olcak gibi duruyo klasik himym değil bu asmışlar kendilerini artık ;)

Merve: hımym gerçekten çok hızlı bitiypr ya, başka kısa dizilerde hiç böyle hissetmiyorum. ayrıca diğer bölüm çok heyecanlı olacaak :)

Bora: 9. sezon kötü olmuş demiyorum ancak bu HIMYM”nin bir havası vardı.En basitinden Ted”in evini ve barı çok fazla özledim.Bölümler sürükleyiciydi.Şimdi sürekli devam şeklinde bölümler.Kesinlikle olmamış demiyorum ama dizinin bitecek olması iyi olmuş.Zirvede bırakmak en iyisi.

Büşra: Robin ve Barney evlenin artık 6 bölümüdr evlenemediler koca bir sezonun yarısı bu iksinin evlenme çabasına kurban gitti resmen konu kalmadı saçmalıyoruz bölümlerini yazdı adamlar… Ted ile ismi dahi bilinmeyen müstakbel eşi 9 yıldır adam karısıyla tanışamadı gitti.. Bu dizi başladığından beri izleyen birinin ikinci sezonda evlenmiş olduğunu ve 4. sezonda çocuğu olduğunu düşünürsek o çocuk 5 yaşında artık.. gereksiz uzatmaları hakatten sıkıcı bir hal almış bir dizi olarak rafa kaldırmaktan başka seçeneğim kalmadı..
Hadi canım sizde artık dedim..

 

 

http://www.putur.com/how-i-met-your-mother-9-sezon-6-bolum-yorum/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.