Halk Bankası Personel alımı iş başvuruları 2011- 2012

Yazar: admin | 5 Kasım 2011 | Kategori: Ekonomi
Etiketler: , , ,

Halk Bankası logoHalk Bankası 2011 ve 2012 yıllarında personel alımı yapacağını duuyurdu. Halk Bankası’nın açacağı yeni şubelerde çalışacak olan yeni personeller için iş başvuru zamanı hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Halk bankası web sitesinde ücretlendirmeyle ilişkişi olarak yapılan açıklamada;

Bankamız çalışanlarının ücretleri, ülkenin genel ekonomik durumu, Bankacılık sektörünün ücret seviyeleri ve Bankamızın durumu dikkate alınarak Bankamız Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir. Çalışanlarımıza ayrıca yılda dört defa, bir brüt ücret tutarında ikramiye de ödenmektedir. Bunun dışında, TOEFL, KPDS ve ÜDS sonuçları dikkate alınarak, belirli seviyelerin üzerinde yabancı dil bilgisi olan personelimize yabancı dil tazminatı ödenmektedir.

yazmaktadır.

Yine Halk Bankası Staj başvurusu yapmak isteyenler içinde bir duyuru yaptı. Duyuruda; “Bankamız Genel Müdürlük Birimleri veya Şubelerinde staj yapmak isteyen Üniversite ve Yüksekokul öğrencilerine Kış Dönemi ve Yaz Dönemi olmak üzere staj imkanı tanınmaktadır. Kış Dönemi stajları için 01 Ekim – 15 Kasım tarihlerinde, Yaz Dönemi stajları için de 01 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılabilmektedir.

Staj başvuruları için; öğrencinin staj yapılmak istenilen birime dilekçe ve özgeçmiş bilgileri ile şahsen müracaatı gereklidir. Talepler, Bankamız stajyer kontenjanı dahilinde değerlendirilecektir. Zorunlu staj başvurusu olan öğrencilerimize öncelik verilecektir.” bilgisi verildi.

“Halk Bankası Personel alımı iş başvuruları 2011- 2012” yazısı için 1 Yorum

nil

2012 de yapılacak olan sınavınızın tarıhı nedir acaba.nasıl basvurulur?

9 Aralık 2011 saat 12:21 | #1492

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.