GTA San Andreas APK indir

Yazar: Admin 2 | 6 Temmuz 2014 | Kategori: dizi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Teknoloji kategorisinde ki GTA San Andreas APK indir hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

İnsanların boş zamanlarını değerlendirebilmek ve keyifli zaman geçirebilmek adına en çok tercih ettiği şey internet ve bilgisayar aracılığı ile oyun oynamak olmaktadır. İnsanların severek oynadığı ve hatta bağımlısı haline geldiği oyunlardan biri de GTA San Andreas olmaktadır. Oyunun genel olarak yapısından örnek vermek gerekirse; oyunda var olan ana karakter eskiden sağlam bir çetenin üyesi olan Carl Johnson olmaktadır. Çete üyesi olmaktan sıkıntı duymaya başlayan ve çetenin düşman sayısının gittikçe artmaya başlamasından dolayı çeteden ayrılan ve başka şehre giden Carl Johnson eski düşmanlarının annesini öldürmesi üzerine tekrar kaçtığı şehre geri döner. Annesinin intikamını almayı planlayan ve çeteye geri dönen Carl Johnson işi sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü çete üyelerinin güvenini kaybetmiştir.

Çete üyelerinin güvenini tekrar kazanabilmek ve annesinin intikamını alabilmek adına çok çalışması ve yeniden güçlenmesi gerekmektedir. Oyunda Carl Johnson karakterinin çeşitli görevler ile yeniden güçlenmesini ve çete üyelerinin güvenini kazanmasını sağlayabilirsiniz. GTA San Andreas oyununda karakter birçok farklı aktivite gerçekleştirebiliyor. Oyunun içinde yer alan bu aktivitelere örnek olarak; yemek yemek, var olan arabanın dış görünüşünü değiştirmek, bisiklete binmek, yüzmek, idman yapmak gibi birçok farklı örnek verilebilir. Carl Johnson karakterinin yeniden güçlenebilmesi ve çete üyelerinin saygınlığını kazanabilmesi adına idman yaptırarak daha hızlı koşmasını sağlayabilir, gerekli spor antrenmanları ile karakterin kaslarının daha da güçlendirilmesini sağlayarak daha kuvvetli yumruk atmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda var olan ve geliştirilen yetenekler ile arabalar daha iyi kullanılabilir, silah kullanma yeteneği ile daha iyi bir şekilde silah kullanılarak düşmanların üstesinden gelinebilir. İlerleyen seviyelerde daha da fazla güçlenen karakter bütün görevleri yerine getirebilmek adına ek yeteneklere ihtiyaç duymaktadır. Örneğin; bazı görevler adına karakterin mutlaka nefes tutma yada uçma gibi yeteneklerinin var olması gerekmektedir. Oyunda her seviyede biraz daha güç kazandıkça yeni çete üyesi alabilmek ve kız arkadaş sahibi olabilmek mümkün olmaktadır. Oyunun kontrolünü sağlayabilmek adına; klavyede yer alan yön tuşları kullanılabilmektedir.

Oyunda yer alan işlevlere örnek olarak; yaya kontrolleri, kamera açıları, zıplamak, yüzmek, denize dalmak, koşmak, eğilmek, takla atmak, çete kurmak, dürbünlü silahları kullanmak, fotoğraf makinesi kullanmak, çata savaşları başlatmak ve bölgeyi ele geçirmek verilebilir. Tüm bunların dışında GTA San Andreas oyununu android uygulamaları ile de oynayabilmek mümkün olmaktadır. Oyunu telefonunuza indirebilir ve istediğiniz her an oynayabilme fırsatı bulabilirsiniz.

http://www.putur.com/gta-san-andreas-apk-indir/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.