FLAPPY BIRDS APPLICATON’I NEDEN KALDIRILDI?

Yazar: Admin 2 | 26 Aralık 2015 | Kategori: dizi

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Teknoloji kategorisinde ki FLAPPY BIRDS APPLICATON’I NEDEN KALDIRILDI? hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Flappy Birds oyunu’nun yazarı Dong Nguyen’nın Forbes’e verdiği röportajda oyunun sadece sıkılan insanların birkaç dakika oynayıp kafa dinleyebilmesi için tasarlandığını ancak oyunun alışkanlık yapmasıyla beraber amaçlarının dışına çıkan oyunu kaldırdığını belirtti. Alışkanlık yapan oyunların bir çok probleme sebep olduğunu belirten Nguyen, oyunu sonsuza dek kaldırarak bu problemi çözeceğime inanıyorum dedi.

1 günde tam $50.000 dolar kazanan Nguyen, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Flappy Birds oyunu’nun satılık olmadığını ve bu konuda mesaj atılmamasını önemle rica etti.

Oyunun uygulama sayfasından silinmesinin ardından birçok oyun yapımcısı benzer oyunları piyasaya sürmüş ve birçoğu şimdiden popüler oyunlar sayfasında listelenmiş.

Kaynak: www.forbes.com/sites/lananhnguyen/2014/02/11/exclusive-flappy-bird-creator-dong-nguyen-says-app-gone-forever-because-it-was-an-addictive-product/

http://www.putur.com/flappy-birds-applicatoni-neden-kaldirildi/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.