Facebook Profil Yazısı İçin Harf Şekilleri

Yazar: Admin 2 | 25 Aralık 2015 | Kategori: dizi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Hava Durumu kategorisinde ki Facebook Profil Yazısı İçin Harf Şekilleri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Facebook’ta kullanılacak olan pek çok yeni özellik vardır. Bu özelliklerden biriside Facebook profil yazısı için harf şekilleri kodlarıdır. Bu kodlar sayesinde çok daha güzel ve artistik nickler yazmanız ya da isminizi bu şekilde yazmanız mümkündür. Normal şartlar altında bu tür bir profil yazısı yazmanız doğal değildir. Fakat geliştirilen kodlar ile birlikte daha estetik ya da daha çılgın harf şekillerini Facebook profilinizde uygulamanız mümkündür. Bunun için pek çok farklı kod vardır. Kodlar hem yazı stilini değiştirirken hem de rengini değiştirebilmektedir. Her yazılan harf için farklı bir kod vardır. Bu kodları internette rahatlıkla bulmanız mümkündür. Renk tonlarına kadar vardır.

Facebook’ta bu tür yazıları daha fazla dikkat çekmek için kullanabilirsiniz. Birisinin bir şey görmesini istiyorsanız ya da ona sürpriz bir şekilde yazı yazmak istiyorsanız bu harf şekillerini kullanarak mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde yollayacağınız mesajlar çok daha güzel olacaktır ve o kişi sizden gelen mesajı daha çok beğenecektir.  Sürekli olarak yeni kodlar eklenmektedir. Yani yazı tipleri de sürekli değişmektedir. Sizin tarzınıza uyan yazı tipini bularak bu kodlar ile yazı yazabilirsiniz. Ayrıca bunun için farklı uygulamalarda mevcuttur. Hiç kod yazmadan indirdiğiniz uygulama ile birlikte bu şekilde mesaj yazabilirsiniz. Yalnız kodların bazıları “Ne düşünüyorsun?” bölümünde işe yaramamaktadır. Dolayısı ile bu şekilde kullanmamanız tavsiye edilir.

Yazdığınız kodlar ile Facebook profiliniz çok daha renkli ve çok daha güzel olacaktır. Her geçen gün yenilenen Facebook bize daha pek çok farklı yanını göstereceğe benziyor. Yenilenen ara yüzü ve oldukça artistik olan profil harf şekilleri ile insanı cezbediyor. Sizde bu kodları kullanarak görüntü yazılarınızı çok daha güzel yazabilirsiniz.

Facebook çok ilginç bir ortam olduğu için ve çok farklı tarzda insanlar olduğu için ilgi çekmek biraz daha zordur. Dolayısı ile bu tarz artistik profil yazıları yazmanız ilgiyi kendi üzerinize çekme konusunda çok daha yararlı olacaktır. Ayrıca bu yazılar pek çok açıdan güzel hazırlanmıştır ve ilgiyi kolaylıkla kendi üzerinize çekebilir. Hatta bazı profil yazıları ile birlikte şekiller bile yapabilirsiniz. Bu şekiller arasında sevimli bir ayıcık, güzel bir kalp ya da gülümseyen bir insan resmi ortaya çıkartabilirsiniz. Bu tarz yazılar insanların çok daha fazla hoşuna gideceğinden dolayı size olan ilgilerinde artma olacaktır. Yani bu kodları öğrenmeniz oldukça faydalı olacaktır.

A ª Ā ā Ă ă Ą ą Ǎ ǎ Ǻ ǻ Α Δ Λ ά α λ Ά а ۸ ก ถ ส ฤ ล ส ส ฮ Ẫ ạ Ả ả Ấ ấ Ầ ầ Ẩ ẩ Ẫ ẫ Ậ Ẫ Ắ ắ Ằ ằ Ẳ ẳ Ẵ ẵ Ặ ặ À Á Â Ã Ä Å ê á â ã ä å

B Β β ъ ь в ฿ ط ظ Ъ Ь

C ¢ © Ć ć Ĉ ĉ Ċ ċ Č č ς ζ С с ๔ ๕ ๛ € Ç ç

D Ď ď Đ đ δ ₫

E Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě ě Έ Ε Ξ Σ Ϊ ε ξ Ё Є З е з э ё є ع غ ٤ Ẹ ẹ Ẻ ẻ Ẽ ẽ Ế ế Ề ề Ể ể Ễ ễ Ệ ệ È É Ê è é ê

F ₣ ƒ

G Ĝ ĝ Ğ ğ Ī ġ Ģ ģ ئ ؤ ف ق

H Ĥ ĥ Ħ ħ Ή Η Ч н ч ђ ћ

I ¡ ¹ Ĩ ĩ Ī ī Ĭ Ī Į į İ ı Ί ΐ Ι Ϊ ί ι ϊ ї أ آ أ۱ เ Ỉ ỉ Ị ị

J Ĵ ĵ Ј ј د ذ ر ز ل

K Ķ ķ ĸ Κ κ Ќ К к ќ

L £ ¦ Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł ℓ ๘ ๔ ๕

M M ๓ ๗ м

N Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ν ή η π И ห Й и й п א

O º ¤ Ō ō Ŏ ŏ Ő ő ƪ ơ Ǒ ǒ Ǿ ǿ Ό Θ Ф Φ φ ф θ o O σ ό ס ם ۵ ٥ ه ๏ ๐ ๑ Ọ ọ Ỏ ỏ Ố ố Ồ ồ Ổ ổ Ỗ ỗ Ộ ộ Ớ ớ Ờ ờ Ở ở Ừ ỡ Ợ ợ

P P p ρ ק

R Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř Г Я г я ѓ ٢ ٣

S § Ś ś Ŝ ŝ Ş ş ѕ S ک گ ی ى ي

T Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ т τ

U ų µ Ũ ũ Ū ū Ŭ Ū Ů ů Ű ű Ų ų Ư ư Ǔ ǔ Ǖ ǖ Ǘ ǘ Ǚ ǚ Ǜ ǜ μ Џ Ц ц џ ข ฃ ช ซ ฌ ญ น บ ป ม ย ษ ห Ụ ụ Ủ ủ Ứ ứ Ừ ừ Ử Ừ Ữ ữ Ự ự υ

V ΰ ν υ ϋ ύ ט ۷ √

W Ŵ ŵ ω ώ Ш Щ ш щ ש ผ ฝ พ ฟ ฬ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ

X χ Ж ж ۴

Y ¥ γ Ŷ ŷ Ύ Ψ Ϋ ψ Ў Ч ч ў ע ץ צ Ỳ ỳ Ỵ ỵ Ỷ ỷ Ỹ ỹ

Z Ź ź Ż ż

http://www.putur.com/facebook-profil-yazisi-icin-harf-sekilleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.