Facebook giriş e-posta adresini hatırlamıyorum ve unuttum

Yazar: Admin 2 | 24 Aralık 2015 | Kategori: dizi

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Teknoloji kategorisinde ki Facebook giriş e-posta adresini hatırlamıyorum ve unuttum hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Günlük hayatta yoğun birçok işin arasında önemli şeyleri unutmanız kaçınılmazdır. Özellikle birde hatırlanması zor şeyleri not almadıysanız ve bunları aklınızda tutmaya çalışıyorsanız bu durumda bu bilgileri unutmanız daha da muhtemel olabilir. Böyle durumlardan bir tanesine de Facebook e-posta adreslerinde rastlanmaktadır. Günümüzdeki çoğu kişi sık kullanmadığı için ya da zor bir e-posta seçtiği için Facebook giriş e-posta adresimi hatırlamıyorum diyebilir. Böyle bir durumda sizin için önemli olan şeylere ulaşamayabilirsiniz. Böyle bir durumda hemen telaşa kapılmamalı ve sizlere bahsedeceğimiz şeyleri teker teker uygulamalısınız. Bu sayede sizde unuttuğunuz e-posta adresinizi tekrar çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bunun için basit birkaç işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

Eğer Facebook e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız bu durumda kullanıcı adınızı kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı daha önceden belirlediğiniz bir addır. Eğer daha önceden kullanıcı adı belirlediyseniz bu adı kullanarak Facebook’a giriş yapabilirsiniz. Facebook kullanıcı adı www.facebook.com/ dan sonra gelen isimdir. Eğer bu isminizi hatırlıyorsanız giriş kısmındaki e-posta adresi kısmına bu adı yazabilir ve normal şifreniz ile Facebook’a girerek e-posta adresinizi öğrenebilirsiniz.

Facebook giriş e-posta adresimi hatırlamıyorum diyorsanız ve kullanıcı adınızda yoksa ya da bu adı hatırlamıyorsanız bu durumda telefon numaranızı kullanarak giriş yapma şansınız var. Bunun için ilk olarak Facebook’a kayıtlı bir cep telefonu numaranızın olması gerekmektedir. Eğer kayıtlı bir cep telefonunu numaranız varsa e-posta adresi kısmını cep telefonu numaranızı ve şifre kısmına da normal şifrenizi yaparak giriş yapabilirsiniz. Ancak cep telefonu numaranızı gireceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken noktalar var. Öncelikli olarak numaranızı girerken numaranın başına ülke kod numarasını yazmayı unutmamalısınız. Ayrıca fazladan olan sıfırları da silmeniz gerekecektir.

Facebook giriş e-posta adresimi hatırlamıyorum diyen birisinin yapabileceği farklı birkaç yol daha bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ise “Şifremi Hatırlamıyorum” kısmına bastığınız zaman karşınıza çıkan seçenekler. Bu seçeneklerden uygun olanlarını deneyerek Facebook hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer bu seçeneklerden bir tanesi olmazsa bu durumda diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.

Facebook giriş e-posta adresimi hatırlamıyorum diyen birisinin yapabileceği en son şey ise bir arkadaşının Facebook hesabından sizin hesabınıza girmesini isteyebilir ve e-posta adresine bakarak bu adresi size yollamasını isteyebilirsiniz. Bu işlemlerden sizin için uygun olan bir tanesini yaptığınızda sizde unuttuğunuz e-posta adresinizi yeniden öğrenmiş olacaksınız. Böylece tekrardan Facebook hesabınıza giriş yapabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz.

http://www.putur.com/facebook-giris-e-posta-adresini-hatirlamiyorum-ve-unuttum/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.