Facebook Geçmişimi Nasıl İndirebilirim?

Yazar: Admin 2 | 24 Aralık 2015 | Kategori: dizi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Teknoloji kategorisinde ki Facebook Geçmişimi Nasıl İndirebilirim? hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Facebook, dünya üzerinde yaygın olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan bir sosyal paylaşım sitesidir. Bu sosyal paylaşım sitesinde aklınıza gelebilecek hemen her türlü şeyi kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Arkadaşlarınızla beraber oyunlar oynayabilir, duvarınızda fotoğraf, yazı, videolarınızı paylaşabilir, arkadaşlarınızla görüntülü olarak konuşabilirsiniz.
Facebook internet üzerinden paylaşım yapılan bir sosyal paylaşım sitesi olduğu için paylaştığınız verilerde internet ortamında depolanmaktadır. Bu verilere ise her kullanıcının ulaşma şansı bulunuyor. Sizde Facebook geçmişimi nasıl indirebilirim? Diye merak ediyorsanız yapmanız gereken sadece basit birkaç işlem bulunuyor. Daha sonrasında sizde verilerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Facebook verilerinizi bilgisayarınıza indirebilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken e-posta adresiniz ile hesabınıza girmek olacaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sol üst kısmında dişli şekline benzeyen bir simge göreceksiniz. İlk olarak bu simgeye tıklayarak açılan bölmeden “Hesap Ayarları” kısmına giriş yapmalısınız. Hesap ayarlarınıza giriş yaptığınız zaman karşınıza yeni bir pencere açılacaktır. Facebook geçmişimi nasıl indirebilirim? Diyorsanız bu pencerenin en alt kısmında “Facebook verilerinin kopyasını indir” şeklinde yazılmış bir yazı göreceksiniz. Yapmanız gereken bu yazının mavi ile yazılmış kısmına basmak olacaktır. Buraya bastığınız zaman karşınıza yeni bir sayfa daha gelecek. Burada “Bilgilerini indir” başlığını göreceksiniz. Bu başlığın hemen altında “Arşivimi başlat” butonunu göreceksiniz. Bu butona bastığınız zaman karşınıza bir pencere gelecektir. Bu pencerede sizlerden Facebook hesap şifreniz istenecek. Şifrenizi girdikten sonra ise yeniden karşınıza yeni bir pencere açılacak. Bu pencerede “Arşivimi başlat” butonuna yeniden basmalısınız. Bu butona bastığınız zamanda bir uyarı penceresi açılacak. Uyarı penceresi açıldığı zaman bunu onaylamalısınız.
Facebook sizlere bu pencereyi İngilizce olarak gösterdiği için ne denmek istediğini belki anlamayabilirsiniz. Burada yazan aslında bilgilerinizin Facebook’a kayıtlı olan e-posta adresine gönderileceğidir. Sizde daha sonrasında e-posta adresinizi kontrol ederek bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Facebook geçmişimi nasıl indirebilirim? Diye merak ediyorsanız tüm bu söylenenleri yapmanız yeterli olacaktır. Facebook’un hesap bilgilerinizi derleyip size göndermesi biraz zaman alacağı için bu içerik verilerine hemen ulaşamayabilirsiniz. Bu nedenle biraz beklemeniz gerekebilir.
Facebook verilerinin kopyasında ulaşabileceğiniz birçok içerik bulunmaktadır. Facebook’ta yaptığınız paylaşımları, videoları, fotoğrafları, mesajlaşmaları, profilinizin hakkındaki bilgilerini bulabilirsiniz. Bunun dışında daha birçok mesajları ve paylaşımları bu arşiv içinde bulabilirsiniz. Sizde Facebook’ta şimdiye kadar ne yaptığınızı bilmek istiyorsanız bunun yanı sıra öncesinde yaptığınız paylaşımlara ve gönderdiğiniz mesajlara ulaşamıyorsanız, Facebook geçmişimi nasıl indirebilirim? Sorusunun cevabını öğrenip bunların hepsine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

http://www.putur.com/facebook-gecmisimi-nasil-indirebilirim/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.