En yaygın Paypal Alternatifi: Payoneer

Yazar: Admin 2 | 31 Mayıs 2016 | Kategori: Ekonomi
Etiketler: , ,

bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Ekonomi kategorisinde ki En yaygın Paypal Alternatifi: Payoneer konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Bugün çıkan Paypal’ın Türkiye’den 6 Haziran’da çekileceği haberleri üzerine herkes altarnatif bir ödeme sistemi/sitesi araştırmaya başladı.

Ne işe yarar?
Yabancı firma veya kişilerden ödeme alanlar için kesinlikle tavsiye edilen bir sitedir. Bu sistem Paypal’ın aksine her ödemede sizden ücret almıyor.

Payoneer ile üye olduğunuz zaman size bir kart gönderiyor. Bu kartı Türkiye dahil dünyanın her yerinde kullanabiliyorsunuz. Yılda bir defa $29.95 işletim ücreti alınıyor ama bunun haricinde gelen ödemelerden kesinlikle ücret kesilmiyor. Üstelik aşağıdaki linkten üye olduğunuzda ilk $100 hesabınıza geldiğinde otomatik olarak $25.00 kazanıyorsunuz ve işletim ücreti sadece $4.95’e geliyor.

Bu kart ile ATM’den de para çekebilirsiniz. Çektiğiniz her parada sadece $3.15 kesmektedir. $1000 yani 3000 TL ye yakın bir ücret çektiğinizde bu oldukca az bir ücret kalıyor. Ek olarak Payoneer Ön Ödemeli Kart MasterCard® ortağıdır.

Peki parayı nereden çekebilirim?
Parayı TEB bankamatiklerinden 7/24 dolar olarak çekebilirsiniz.
Diğer bütün Türk ATMlerinden TL olarak 7/24 çekebilirsiniz.

Ayrıca internet, marketlerdev s. yapılan pos ve sanal pos ile ödemelerde sizden ekstra bir ücret düşmemektedir.

Nasıl kayıt olabilirim

Kayıt olma sayfası Türkçe olduğundan dolayı anlatmaya gerek duymuyorum. 1-2 dakika içerisinde formu doldurup kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı bana iletebilirsiniz.

Kart ortalama 15-20 gün içerisinde adresinize teslim ediliyor. Kartı teslim aldığınızda hesabınıza girip onaylamanız yeterli oluyor.

partner-logo

http://www.putur.com/en-yaygin-paypal-alternatifi-payoneer/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.