Dantelli Gelinlik Modelleri

Yazar: Admin 2 | 10 Ocak 2016 | Kategori: dizi

bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Moda kategorisinde ki Dantelli Gelinlik Modelleri konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Her bayanın hayalleri arasında ilk sıraları evlilik ve bunun beraberinde gelmekte olan düğün de almaktadır. Bir bayan için evlilik her ne kadar sevdikleri hayat arkadaşları ile ömürlerini birleştiriyor olduğu için önemli olsa da bunların yanı sıra bir de gelinlik gibi bayanlar için özel olarak üretilmekte olan giyim ürününe de sahip olacakları için de önemli bir yere sahip olmaktadır. Gelinlikler bayanların hayatları üzerinde bu kadar önemli olan bir yere sahip olduğunun da bilincinde olan gelinlik tasarımcıları da her bayanın zevkine hitap edebilmek için de oldukça farklı olan ürün seçenekleri ile de sizlerin karşınıza gelmektedir. Bu gelinlik modelleri kendi arasında oldukça farklı olan modellere de ayrılmakta olsa da en çok dikkatleri üzerine çekmekte olan modellerin de dantelli olarak üretiliyor olan modeller arasında geldiğini de görebilirsiniz.
Dantelli olarak üretilen gelinlik modelleri daha klasik bir havada olduğu için de öyle spor tarzı olarak üretilmekte olan gelinlikler üzerinde de pek kullanılmamaktadır. Normal saten yani gelinlik kumaşı ile üretilmekte olan her gelinlik modelinin dantel ile de üretiliyor olmasının yanı sıra daha çok dar kesim ya da balık modeli olan gelinlik modellerinde uygulanmaktadır. Tabiri caiz ise patlamış mısır olan modellerin sırt ya da kol kısımlarında da kullanılmakta olan bu danteller prenses modeli gelinlikler ile daha çok uyum sağlıyor olmasından dolayı da prenses modelleri üzerinde uygulanması da gözlenmektedir. İsteyen bayanlar için kısa kollu, askılı, straplez, uzun kollu, tek kol gibi modelleri de bulunmaktadır. Krem rengi ya da kırık beyaz gibi olan renkleri ile de sizleri oldukça da etkileyecek olan modelleri de sizler için üretilmektedir.

http://www.putur.com/dantelli-gelinlik-modelleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.