Can Bonomo – Bana Bir Saz Verin dinle klip izle

Yazar: admin | 12 Ocak 2012 | Kategori: Müzik
Etiketler: , , ,

Can Bonomo – Bana Bir Saz Verin klip izle
Can Bonomo hakkında konuşulanları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bana bir saz verin şarkısı ve klibinide aşağıdan izleyebilirsiniz.
Trt nin yaptıgı açıklamada o çok sevdiğiniz sanatçılar murat boz hande yener vs. vs. çağırılmış ama canlı okucak ya o yüzden gitmek istememiş hatta bazıları annelerinin izni yok die bile gitmemiş can bonomo en iyi karardı. ilk 3deyiz

Herkez sanıyor ki yok hande yener yok kenan dogulu . Euro visionda Banttan söylenmeyecek o şarkılar. sizin beklemediğiniz bir seçim oLmayabılır ama sizin kafanızdakı sanatçıların hepsinin canlı okuyamaz.

Sahne şovunun çok güzel olacağına inanıyorum. Can Bonomo’nun adını duyunca şaka sanmıştım ama gerçek olmasına çok sevindim. Gerçekten başarılı, yetenekli bir adam. Bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum..

Süper tarz.Hadiseden çok daha iyi çok haraketli tarzını benimsemiş bir solist.Başarılı olacağımıza inanıyorum.En azından 3000 yıllık sazımızla gidiyoruz.Helal sana Bonomo !

Cem Adrian’la dalga geçersiniz, Halil Sezai ile bile dalga geçenler olmuştu ilk başlarda…ama şimdi bakın Türkiye’nin yarısından fazlası ikisini severek dinliyor. Sizler, her türlü emeğe saygı göstermeyenler, Can Bonomo’ya destek vermek yerine aşağlıyorsunuz. Bu müzisyen BİZİM ülkemizi temsil edecek, onun yanında olmalıyız, utanın! Herkese bir şans vermeliyiz, bence bunu Can Bonomo’da hak ediyor.

“Can Bonomo – Bana Bir Saz Verin dinle klip izle” yazısı için 1 Yorum

cengiz

birisi yukarida demis can bonoma ya destek verelim kardesim muzikten anlamadigin icin iskenbeyi kubradan atmak kolay neden suc a istirak edelim ki

17 Ocak 2012 saat 13:53 | #1607

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.