Can Ateş Kimdir ?

Yazar: Admin 2 | 31 Ekim 2013 | Kategori: dizi
Etiketler: ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Güncel kategorisinde ki Can Ateş Kimdir ? hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Can Ateş hakkında internette pek bir bilgi bulunmamaktadır. Yalnız edindiğimiz bilgilere göre Ebru Akel’in eski sevgilisi olarak biliniyor.

Can Ateşli  Muhteşem Yüzyılın Hürrem Sultan rolünü canlandırmış olan Meryem Uzerli ile aşk yaşamıştır.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümünü okudu ve mezun oldu.

Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, bugün ulusal ve uluslararası 2.500 müşteriye hizmet veren bir şirket olan Polo Sigorta’yı kurarak iş hayatına başladı.

20 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe yer almaktadır.. Halen, 2000 yılında kurulan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Can Ateş, 1992 yılından beri Genç Yöneticiler ve İş Adamları Derneği (GYİAD) ile Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) ve EBA(European Business Association) Derneği üyesidir.

Can Ateş, sigortacılık ve risk yönetimi konularında yurt dışında bir çok kurs ve seminere katıldı. Türkiye Sutopu Milli takımında da 125 kez A Milli olan Ateş, İngilizce bilmektedir.

http://www.putur.com/can-ates-kimdir/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.