BKM MUTFAK VE YILMAZ ERDOĞAN’IN YÜKSELİŞİ

Yazar: admin | 28 Ağustos 2011 | Kategori: Biyografi
Etiketler: , , , ,

Merhabalar, bu yazımızda son zamanların en çok izlenen ve ilgi gösterilen programı ve tiyatro yapımı olan Çok Güzel Hareket Bunlar isimli programa ve oyuncularına değinmek istiyoruz.
Kanal D ‘nin en çok izlenen programları arasında 2.sırada bulunan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı, gerçekten Türk televizyon severler tarafından muazzam derece de ilgi görmüş bulunuyor. Yılmaz Erdoğan ve öğrencileri bu yapıma yaklaşık 3 sene önce yine KANAL D ekranlarında başlamışlardı.
Bu 3 yıllık süre sarfında izleyenleri her bölümünde kahkahaya boğan BKM mutfak oyuncuları, gerçekten 3 yıllık süreç içerisinde çok müthiş bir gelişme gösterdiler. BKM Mutfak oyuncularının bazıları ilk olarak Kutsal Damacana isimli filmde kendilerini gösterme şansı buldular. Ersin Korkut, Büşra Pekin gibi iki isim başrol görevi gördüler.
Bu filmin çekilmesinden yaklaşık 3 ay sonra BKM Mutfak ÇGH isimli program yayın hayatına başladı.3 yıl boyunca seyircilerin sevgisinde hiçbir azalma etkisi yaratmayan BKM Mutfak oyuncuları, son olarak Yılmaz Erdoğan yönetmenliği ve senaristliğinde NEŞELİ HAYAT isimli bir film çekti.
Sinema severler tarafından çok olumlu şekilde yorumlar alan Neşeli Hayat filmi, BKM Mutfak oyuncuları ve Yılmaz Erdoğan için belki de bir dönüm noktası. BKM Mutfak oyuncuları Çok Müthiş Hareketler Bunlar adında bir film daha çekiyorlar. Öyle sanıyoruz ki kısa sürede bu durum çok iyi yerlere getirecek BKM Tiyatrosu oyuncularını.
Yılmaz Erdoğan ismine de böyle bir projeyi düşündüğü ve hayata soktuğu için binlerce kez teşekkür edilmesi gerek diye düşünüyoruz. Bu yapım biraz daha böyle giderse çok mükemmel yerlere gelecektir diye düşünüyoruz. Umuyoruz Türk tiyatrosu ve televizyonu için hayırlı olur.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.