Bilgisayara format sonrasi yuklenmesi gereken programlar

Yazar: admin | 12 Ağustos 2011 | Kategori: Programlar
Etiketler: , ,

Bilgisayar makalelerimize birde yararli bir destek olmasi için bilgisayarinizda kullanabileceginiz programlar ve bu programlarin özellikleri ile ilgili bir makale hazirlamayi uygun bulduk. Tabi ki programlarin kullanislari hakkinda fazla detayli olmasa da bilgiler verecegiz. Umuyoruz bilgisayariniz ve sizin için faydali bir seyler sunmus oluruz.
Bilgisayarlar, programlarla kendini idare eden ve sahibine kolaylik saglayan teknoloji araçlaridir. Program yüklü olmayan bir bilgisayar bakimdan kurtulamaz biz böyle düsünüyoruz. Öncelikle, her bilgisayarda yüklü bulunmasi gereken yegâne program kesinlikle Virüs Programlaridir. Bu programlar, bilgisayarinizi herhangi trojanlarin bulusmasindan ve bilgisayarinizin veya hard disk problemi çikmamasi için sizi korur.
Virüsler bilgisayariniza her seyden bulasabilir. Bir makale dosyasi, bir müzik veya bir resim. Sizin yapmaniz gereken, lisansli ya da lisanssiz bir virüs programi kullanmak olmalidir. Resimlerle ilgilenen veya süsleme yapmayi, efekt vermeyi seven kisilere önerecegimiz iki program, eger çok profesyonel çalismak istiyorsaniz Adobe Photoshop, amatör iseniz ve yavas olarak yükselmeyi düsünüyorsaniz PhotoScape gibi programlari size öneriyoruz.Bu programlar,grafiksel açidan sizlere %100 destek saglamakta ve bizim kesinlikle önerdigimiz programlar.
Müzik dinlemeyi seven varsa aranizda bilgisayarlariniz da kullanilmasi gereken müzik programlarindan önerdigimiz iki tanesi AIMP ve Winamp müzik programlari. Bu programlar ses açisindan ve çözünürlük açisindan sizlere maksimum hizmet sunuyor. Ayrica ücretsiz programlar.
Peki, aranizda mutlaka ki sürekli Download islemi yapan kisiler vardir. Bu Download islemlerini daha hizli yapabilmeniz için internet sitelerinde sizlere sunular indirme yönetici programlari bulunuyor. Bizim size önerecegimiz 3 adet program var. Bu programlar Internet Download Manager, J Downloader ve FlashGet programlari. Bu programlar sizlere kesinlikle %100 hizli indirme seçenekleri sunuyor diyebiliriz.
Peki, bilgisayara bakim yapmaniz için bir program var mi? Elbette var. Sizin kendinizi hiç yormadan bu programi kullanarak kendi bakiminizi kendiniz yapabilirsiniz. Programimizin adi A Pro Advanced programi. Bu program bilgisayarinizi maksimum düzeye getiriyor ve bilgisayarinizdaki Harddisk ve RAM kullanimini gözle görülür derecede azaltiyor. Buda bilgisayarinizin sürekli güncel ve hizli kalmasini sagliyor.
Bizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz.Iyi Günler Dileriz.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.