Bayram Tatili Kaç Gün Resmi tatilin 9 gün olduğu açıklandı

Yazar: admin | 28 Ağustos 2011 | Kategori: Genel
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Ramazan Bayramı tatilin resmi olarak 9 gün olacağı açıklandı. Uzun süredir en merak edilen sorular arasında yer alan, “Pazartesi Bayrama tatiline dahil edildi mi?” sorusu sonunda yanıt buldu. Yanıt ise kısaca “EVET”. Pazartesi gününde bayrama eklenmesi ile birlikte 2. bayram havası yaşandı. Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, zaruri çalışması gereken personel dışındaki devlet memurlarının 15 Kasım Pazartesi günü öğlene kadar idari izinli sayılacağını bildirdi.

Resmi tatilin 9 gün olacağı netleşti

9 GÜN RESMİ TATİL, idari tatiller 2011, 9 günlük resmi tatil, eczane tatil günleri, cumartesi eczaneler açık mı 2011, PAZARTESİ RESMİ TATİL Mİ, pazartesi günü resmi tatil mi, 9 gün resmi tatil mi, eczanelerin tatil günleri, arefe günü tatil mi 2011, 9 gün resmi tatilmi, adliyeler kaça kadar açık, idari tatiller, arife günü bankalar açıkmı, son dakika resmi tatil, arefe günü resmi tatil midir, SGK KAÇA KADAR AÇIK, idari tatil günleri, sağlık ocakları cumartesi açık mı, sağlık ocağı saat kaça kadar açık, arife günü resmi tatil mi, arefe günü hastaneler açıkmı, bankalar 9 gün tatil mi, 23 nisanda eczaneler açık mı, saglık bakanlıgı asistan affı, arefe günü bankalar açıkmı, cumartesi eczaneler kaça kadar açık 2011, sağlık ocakları geçmişte hangi etkinliklerde bulunmuş, cumartesi tatil mi, eczaneler kaça kadar açık, arife günü hastaneler açıkmı, 2011 arefe günü resmi tatil midir, sağlık ocağı cumartesi açık mı, eczaneler cumartesi açık mı, eczaneler cumartesi kaça kadar açık,

Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Türk Milletinin ve İslam alemininin Kurban Bayramı’nı kutlayan Çiçek, devlet memurlarının arife günü öğlene kadar çalışması ile ilgili olarak, ”Zaruri personel dışında, 15 Kasım Pazartesi günü öğleye kadar olan mesaiyi idari izinli sayıyoruz. Devlet dairelerinde böyle bir kararı geçmişte de almıştık.” dedi.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.