Astral Meditasyon ve Astral Seyahat Yapılışı – Video

Yazar: admin | 27 Ağustos 2011 | Kategori: Belgesel
Etiketler: , ,

Astral Meditasyon, diğer adıyla astral seyahat bir anlamda ters düşünme sanatıdır. Bu meditasyon sayesinde hiçbirşey düşünmediğiniz bir andan sonra ters düşünmeye yarıyor.

Astral Meditasyon ve Ters Düşünme ;

Artık sırt üstü yatmayı, hafif sağa dönük olmayı, yorgun fakat uykulu olmamanın gerektiğini hepimiz biliyoruzdur sanırım. En uygun vakit sabah uyandığımız zamandır, uyandıktan sonra yataktan çıkmadan kendimizi uyumaya zorlamaktır.Kolarımız yanda, avuç içleri tavana bakacak şekilde ayarlamanız gerektiğini ve ayakları üst üste koymamak gerektiğinide hatırlatmak’da fayda var, olabileceğiniz en rahat pozisyonda olmanız gerekmektedir.

Meditasyon: Hiçbirşey düşünmemek ve yok olmak anlamlarına gelmektedir. Basit bir şekilde meditasyon, basit bir nesneye odaklanalarak yapılır bu nesne gerçek olabileceği hayalide olabilir. En basitinden mum ateşi öneririm, bir süre karanlıkta mum ateşine baktığınızda gözlerinizi kapattık’dan sonrada mum ateşini görebilirsiniz, As deneme öncesi bir süre mum ışığına baktın’dan sonra uygun pozisyon alınarak yatağa geçilir gözlerinizi kapattığınızda mum ışığını hala görürsünüz ve mum ışığına kendiniz yeni şekiller verebilirsiniz, örneğin dans eden iki insan yapabilir veya uçan bir kuşa çevirebilirsiniz, bu sayede beyin hiç birşey düşünmeyecektir.

Astral Meditasyon Video

Hiçbirşey düşünmeme: Hiçbirşey düşünmeme gerçekten çok zordur, Meditasyon bu işi birazdaha kolaylaştırır fakat meditasyonsuzda başarabilen çok kişi var, hiç birşey düşünmemeyi başarırsanız Astral Seyahati kesinlikle yapabilirsiniz. Asıl zor olan beyni tamamen boşaltmaktır, yatağa uzanıp pozisyonu altıktan sonra hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmemeniz gerekmektedir yani beyin tamamen BOŞ konumda olmalıdır, bir süre sonra uğultular, uyuşmalar ve çınlamalar başlayacaktır kalp atışlarınız hızlanabilir korkmanıza gerek yok, o an Astral Seyahati başarıyorsunuz demektir önemli olan uğultular çınlamalar başlatıktan sonra yakalanan konsantireyi bozamamaktır, o an evet başarıyorum, oluyor,olmuyor gibi her hangi bir düşünceye kapılmayıp odaklanmanız gerekmektedir.

Uyuşmalar, çınlamalar bir süre devam ettik’den sonra gözlerinizin önüne beyaz ekran gelecektir, beyaz ekran geldikten sonra çıkış tekniklerinizi uygulayabilirsiniz, örneğin : Gondoldan düşme hissi, kendinizi ipe çekme hissi, havuza balıklama atlama hissi ve diğer tekniklerinizi uygulayabilirsiniz, beyaz ekran sonra uygulanacak teknikler sizin Astral Seyahat yapabileceğinizi veya yapamayacağınızı belirlet, teknikleri düşünmemek gerek, hissetmek gerekir örneğin gondoldan düşme hissi ise tekniğiniz o kondolun yukardan aşşağıya indiği anı adeta yaşamanız gerekmektedir.

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.