AŞK DOKTORU KAVRAMI VE BİLGİLERİ

Yazar: admin | 28 Ağustos 2011 | Kategori: Genel
Etiketler: , ,

Merhabalar. Bu makalemizde Aşk doktorları ve aşk doktorluğuna dâhil kavramları inceleyeceğiz.

Aşk, insanlar için en karmaşık fakat en mutlu edici olaydır. Her ne kadar bazen işkence halini alsa da aslında hayatın olmazsa olmazlarından olan bir duygu selidir. Peki, Aşk Doktorları Kimlerdir? Aşk doktorları, âşık olup ancak açılamayan kişilerin öğretmeni, yol göstericisi, ilişkiler hakkında belirli bir birikime ulaşmış kişilerdir. İlişkinin, önceden nerelere gidebileceğini bilen, kişileri iyi analiz edebilen ve konuşmalardan kişilik tanılaması yapabilen kişilerdir.

Snakeskin Loveheart, Thrigby Hall

Aşk doktorları, kadınları yâda erkekleri baştanbaşa iyi analiz ederler. Aşk doktorları, başlarından çok kötü ve iyi tecrübeler geçmiş ve bu tecrübeleri tam anlamıyla sizlere aktarabilen kişiler olurlar genellikle. Aşk doktorları, şiir yazabilirler, bayanları yâda erkekleri kendilerine istedikleri şekilde bağlayabilirler.

Peki, Aşk Doktorları çevremizde ne sıklıkta bulunuyor. Çevrenizde gördüğünüz her 2 insandan biri mutlaka aşk doktorudur. Aslında hepimiz bir aşk doktoruyuz. Hepimizin başından iyisi ile kötüsü ile bir ilişki geçmiştir. Bu ilişkiden mutlaka bir ders çıkararak bir daha ki ilişkimize bu hatalara düşmemek kaydı ile başlarız.

Kişilikleri kontrol ederek, hoşlandığımız kişinin hal ve hareketlerini gözleyerek geleceği önceden görmeye çalışırız. Görebilir miyiz? Elbette ki görebiliriz. Çünkü Allah’ın bize bahşettiği önsezi yeteneği ile ileride ne olacağını az çok tahmin edebiliriz. İlişkiler içinde bu kesinlikle geçerlidir. İlişkiye başladık diyelim, bu ilişkiyi sürekli sorgulama gereği hissederiz. Bir tedirginlik söz konusudur. Ancak edindiğimiz tecrübelerin bizim arkamızda olduğu her zaman aşikârdır.

Bu sebeple hepimiz birer Aşk Doktoruyuz. Hayatın bize vereceklerine karşı daima hazırlıklı ve alacak durumda hazır bekliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.