AŞK, CİNSEL HAYAT VE SIRLAR

Yazar: admin | 29 Ağustos 2011 | Kategori: Genel
Etiketler: , , ,

Merhabalar. Bu makalemizde cinsel hayat ve hayat sırlarına değinmek istiyoruz. Derin araştırmalarımız sonucu edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Umuyoruz ki beğenirsiniz..

İlişkilerin temel taşlarından olan cinsel hayat insanların olmazsa olmazı konumundadır. Doğanın kanunu olarak kabul edilir. Peki, bir ilişkide yâda şöyle söyleyelim mutlu bir ilişki için cinsel hayat nasıl olmalıdır? Bu konuya kısaca değinmek istiyoruz.

İnsanlar, ilişkilere başlarken genel olarak kafalarında cinsel düşünceler hâkim olmaktadır. Erkeklerin kadınlara bakış açıları genel olarak hep cinsel mantıkta oluyor. Peki, bu olumlu bir durum mu? Elbette ki rahatsız edici bir durum ancak hiç kimse bu durumun rahatsız ediciliğini düşünmüyor. Cinsel ilişkilere girerken asla aceleci olmamanız size tavsiyemizdir.
Bayanlar ile beraber olurken onlarında bir kalbi olduğunu ve kadınların sadece cinsel amaçlı kullanılan varlıklar haline getirmemeliyiz. Mutlu bir ilişki için cinsellik gecikmeli. Neden mi? Erken yaşanan gerçekler ilişkinin ömrünü kısaltır. Örneğin; sevgili buldunuz ve çıkmaya başladınız.1.haftada cinsel ilişkiye girdiniz. Sizce o ilişkinin süresi nedir? Sıkılacaksınız.

Bir zaman gelecek o kişi sizi tatmin etmemeye başlayacak. Peki, bu durum sizin için olumlu bir durum olarak mı nitelik kazanacak? Hiç sanmıyorum. Hayatta her şeyin bir zamanı olduğunu unutmamak gerektiğini savunuyoruz. Hayatta yaşanmışlıklar elbette ki olacaktır. Ancak bu yaşanacakların randevusunu ön bir zamanda almanız size zarar verecektir.
Kişisel sorunlar boy göstermeden asla boy aşırı işlere kalkışmamanızı öneriyoruz. İyi günler dileriz

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.