Arka Sokaklar 220.Bölüm izle 14 Kasım pazartesi

Yazar: admin | 14 Kasım 2011 | Kategori: Video
Etiketler: ,

Arka SokaklarArka sokaklar dizisi 220. Bölümüyle 14 kasım 2011 de kanal D ekranlarında olacak. Tam kadro uzun zamandır devam eden Arka Sokaklar her hafta yeni bölümüyle heyecan katmaya devam ediyor. Kanun kaçakları kaçıyor, polislerimiz yakalıyor. Murat’ın, inşaatlarda kontrol mühendisi olarak çalışan arkadaşı Faruk öldürülüyor. Ekip de katillerin peşine düşüyor.

Faruk, Bayındırlık Bakanlığı’nın ihale ettiği inşaatlarda kontrol mühendisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Murat’ın yılladır görmediği çok eski bir arkadaşıdır. Faruk inşaatta eksiklikler tespit etmiştir ve bu durumu rapor ettiği için, inşaat şirketinin sahibi Sacit ile arası kötüdür. Sacit’in de arkasında ihale mafyası olarak bilinen Ersin vardır. Faruk’un elindeki raporlar Sacit’i yok etmeye yetecek güçtedir. Faruk savcılığa suç duyurusunda bulunmaya giderken, yolda öldürülür. Rıza Baba, Murat ve ekip, Faruk’u öldürenlerin peşine düşer.

Zeliha, Tibet’ten evlenme teklifi bekler. Bu teklif gelmeyince de Tibet’in yüzüne bakmaz. Tibet, acelemiz ne daha okullarımız var dese de, Zeliha anlamak istemez. Tibet kendini affettirebilmek için evin kapısında bile yatar ama nafile.Arka Sokaklar 220.Bölüm izle isteyenler için fragman ve önceki bölüm özeti aşağıdadır.Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.