Aklotus ta Access Bars…

Yazar: admin | 22 Ocak 2013 | Kategori: Genel

Hali hazırda şuan Ankara’da ve her defasında yardımımıza koşan,bize yerini açan canım yol arkadaşlarımdan, Didem İncedemir. Anlatmak ile olmuyor bazen, gerçek kalbe sahip ve kalbin ışığını parlatan nadir insanlardan. İstemeden vermek nedir? İstemeden yapmak nedir? O tekrar hatıtlattı bana Hala böyle insanlar varmış dedim tekrardan.. Teşekkür ederim..
İki çocuk annesi dememe bakmayın, boyu kadar çocukları var ama kendi minicik. Ama kalbi o kadar geniş ki. Kelimeler yetmez anlatmaya. En zor zamanlarımda tesadüfi ( ki tesadüf diye bir şeye inanmam ) olarak da tanışmış olduk. Ankara bir evim var diyorum hep. Hemde hiç tereddüt etmeden. O kadar eğitmen, eğitimci vs tanıyorum. Bu gerçekten başka. Çocuklarından biri üniversite,diğeri ilkokula gidiyor. Ve o ne bilmiş ne tatlı bir çocuk. Sanki büyümüşte küçülmüş, annesine arkadaş olmuş. Canım Ecemsu seni çok özledim.:)
Hep zengin, rahat ve güzel hayatları olan insanlara imrenmişimdir. Ama gördüm ki ( sözüm meclisten dışarı) o tek başına 2 çocuk büyütüp bir çok şeyin üzerinden geldi, geliyor ve hatta bu yetmiyor çocuklarına ve öğrencilerine de yol gösteriyor. Bundan öte zenginlik mi olur?
Bunu gerçekten yüreğini ortaya koyarak yapan ve ne olursa olsun çizgisinden şaşmayan yol arkadaşım, herşey çok güzel ve daha güzel olacak. Bundan sonra bilmen gereken yalnız olmadığın ve olamayacağın.
Şuan AKLOTUS ‘ta Access Bars eğitimi veriyor. Tedavi amaçlı değil, tedaviye destek amaçlı ve hayata bakışınızı olumlu yönde değiştiren yeni new age akımlarından çok farklı olan bir alan. Ankara , İstanbul ve İzmir en az 5-6 kişi olduğunda veriliyor bu eğitim.Access ne mi? Anlatıyım,inanılmaz. Buyrun
Hayatınızda istediğiniz gibi gitmeyen şeyleri değiştirip, hâlihazırda istediğiniz gibi giden şeyleri geliştirip, büyütmenin bir yolu olsaydı nasıl olurdu?
Access, hayatınızda istediğiniz gibi gitmediğini düşündüğünüz herhangi bir alanı değiştirebilmemiz için tasarlanmış araçlar, teknikler, sistemler ve düşünceler tarzıdır.
İstediğiniz her ne ise, …daha çok para, daha çok olasılıklar, daha çok cinsellik, aradığınız her ne ise, size… hedeflerinizi belirleyip, onlara ulaşmanızı sağlayacak teknikler sunar. Hayatınızda siz zaten sonsuz olasılıklarsınız, lütfen bu gerçeği göz ardı etmeyin. Gelin bizimle bu oyuna katılın, Access ‘in ne olduğunu, daha da önemlisi kendinizin ne olduğunu keşfedin.ACCESS ENERGY TRANSFORMATION
Access yaklaşık 20 sene önce, California Santa Barbara da yaşayan Gary Douglas tarafında ortaya konmuş ve geliştirilmiştir.
Hayatımızda daha çok berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmak üzere tasarlanmış bir dizi araçlar ve süreçlerden oluşur.
Hayatımızın her alanında “ an “da kalabilmemizi ve “farkında “olmamızı sağlar. Bize farkındalık ve Bilinç kazandırmak için tasarlanmıştır.
Bilinç daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve hayattan daha fazlasını alabilmek için sürekli olarak farkında olabilme yeteneğidir.
Access size gerçekte olduğunuz sonsuz varlığın bilincinde olmaya ve olduğunu sandığınızın da ötesinde bir hayat yaratmaya davet eder.
Sosuz bir varlık olarak sonsuz algılama, bilme, olma ve kabul etme haliyle hareket ederiz.
Access’in amacı sizin hayattan daha fazlasını almanız için, kendinizi açmanızı sağlar. Her zaman başka bir seçim yapma şansınız olduğunu hatırlamanızı sağlar.
Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, akrabalarımız, çevremiz, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından, aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla donatılıyoruz. Ve biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratıyor. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışıyoruz. Dolayısıyla, gerçekte değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirme imkânımız olmuyor.
Access’in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı veriyor. Access yaşamımızda daha iyisi için, geniş bir temizleme yeteneğine sahiptir. Bulabileceğimiz en hesaplı ve en hızlı tekniktir, Bize sonsuz olasılıklar ve sonsuz yardımlaşmanın mümkün olabileceğini gösterir.Access’in başlangıcı, The Bars’ dır. BARS UYGULAMASI; Beynimiz büyük bir kapasitör gibi çalışır. Elektrik şarjı tutar. Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin elektrik yükü vardır. Bunlar belirli noktalarda tutulurlar. Ne zaman bir şeye anlam yüklersek, önemli olduğunu düşünürsek onu beynimizde depolarız. Tıpkı dev bir bilgisayar hard diski gibi. Bars çalışması ile o noktalara enerji verip orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmayı deneyimliyoruz. Bars uygulaması başımızda yer alan, 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.
Şifa, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bu sanki bilgisayarınızın hard diskinden eski ve işe yaramaz dosyaları silmeye benzer. Böylece yaşamımızda yaratmak istediğimiz yeni şeylere yer açmış oluruz.
Eğitim Bedeli :350 TLİletişim: Access Facilitior Didem İNCEDEMİR 0 537 571 27 78Sevgiyle
Burcu Erim

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.