2016 Fiat Freemont Fiyat Listesi, Özellikleri ve Resimleri

Yazar: Admin 2 | 1 Ocak 2016 | Kategori: Otomobil
Etiketler: ,

bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Otomobil kategorisinde ki 2016 Fiat Freemont Fiyat Listesi, Özellikleri ve Resimleri konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Fiat’ın yeni SUV modeli olan 2016 Fiat Freemont sahip olduğu geniş iç hacim, yüksek hız performansı ve güvenli sürüş seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Lounge modeli 7 koltuklu bir iç yapıya sahip olan Fiat’ın bu son model otomobili güçlü bir motora sahip olmasına karşın yakıt konusunda ise fazlası ile ekonomik.

Fiat Freemont otomatik vites ve düz vites seçenekleri ile kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Aracın her iki modelinde de önde sıralı bir şekilde 4 adet silindir bulunmaktadır ve 1956 cc silindir hacmine sahiptir.170 beygir gücüne sahip Multijet motorunun kullanıldığı Fiat’ın Freemont modeli yakıt tüketimi konusunda oldukça başarılı bir tablo çiziyor. Araç 100 kilometrede 5,6 litre ile 9 litre arasında bir yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. Araçta bulunan Start / Stop özelliği sayesinde şehir içi trafiğinde dur kalktan oluşan yakıt harcamalarının da önüne geçiliyor.

Freemont, Euro 5 standartlarına uygun olan motoru sayesinde çevreye zararlı olan karbondioksit salınımını da minimum düzeyde gerçekleştiriyor.

Sürücülerine güvenli bir sürüş imkanı da sağlayan Freemont ABS, ESP, ERM, TSC, EPP, yan ve perde hava yastıkları gibi güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor. Granit Gri, Beyaz, Safir Mavi, Derin Siyah, İnci Beyaz, Kül Gri ve Metalik Kırmızı olmak üzere 7 farklı renk seçeneği bulunan 2016 Fiat Freedom ülkemizde Urban modeli ile 140.000 TL, Lounge modeli ile 148.400 TL fiyatları üzerinden satışa çıkarılmıştır.

http://www.putur.com/2016-fiat-freemont-fiyat-listesi-ozellikleri-ve-resimleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

msn aç Spartacus 3. Sezon Vengeance izle

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.