2016 Fiat Fiorino Fiyat Listesi, Resimleri ve Özellikleri

Yazar: Admin 2 | 1 Ocak 2016 | Kategori: Otomobil
Etiketler:

bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Otomobil kategorisinde ki 2016 Fiat Fiorino Fiyat Listesi, Resimleri ve Özellikleri konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Ticari araç sınıfında ürettiği modeller ile her büyüklükteki işletmenin en büyük yardımcısı olan Fiat, bu alandaki en başarılı çalışmalarından birisi olan Fiorino’yu kişisel kullanıma uygun olacak şekilde modifiye ederek kullanıcılarına sunmuş durumda. 2016 Fiat Fiorino Panaroma yenilenmiş iç aksesuarların yanında performansı elden bırakmayan motor seçenekleri ile hazırlanmış durumda.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile kullanıcıların kendi arzu ettikleri yakıt türüne göre seçim yapmalarına olanak veren firma, genel kullanımda ise ciddi farklar meydana getirmiyor. 1360 cc hacmindeki 73 beygirlik benzinli motoru ürettiği 118 Nm’lik tork ile araç tamamen doluyken bile sürüşte herhangi bir sıkıntı yaratmıyor. 1,3 Multijet motoru ise 75 ve 95 beygirlik versiyonlarının ürettiği 190 ve 200Nm’lik tork değerleri ile dizel yakıtın hakkını veriyor.

İç tasarımında halen ticari kullanıma has detayların görülebildiği Fiat Fiorino Panaroma’da, gözlük, cüzdan ve hatta laptop ve tablet bilgisayar gibi büyük ölçekli eşyalarınızı bile muhafaza edebileceğiniz bir torpido gözü bulunuyor. 2016 Fiat Fiorino’nun dış görünüşünde dikkat çeken en büyük detay ise arka camların bir miktar daha geniş kesim ile sunulması.

Fiat Fiorino fiyatları 41,470 ilâ 49,740 Türk Lirası arasında değişiyor. Bu ücretlerin üzerine dileyen kişiler arzu ettikleri elektronik ve şahsi aksesuarlar ile tam anlamı ile kendilerine uygun aracı rahatlıkla elde etme şansın buluyorlar.

http://www.putur.com/2016-fiat-fiorino-fiyat-listesi-resimleri-ve-ozellikleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.