2016 Fiat Doblo Panorama Özellikleri, Fiyatları ve Resimleri

Yazar: Admin 2 | 31 Aralık 2015 | Kategori: Otomobil
Etiketler:

bildigim.com’da içerik almaya devam ediyoruz. Bugün Otomobil kategorisinde ki 2016 Fiat Doblo Panorama Özellikleri, Fiyatları ve Resimleri konjusundaki bir konuyu paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Ürettiği tek bir model ile ticari araç sektörünü kökünden değiştiren Fiat, Doblo serisinin farklı kasa ve motor seçenekleri ile müşterilerine ihtiyacı olan tipteki araca kavuşma şansı sunuyor. Hem yolcu hem de yük taşımacılığı için kullanılabilen farklı modeller ile iş amaçlı olduğu kadar aynı zamanda aile arabası olarak da kullanılabilen Doblo’lar, bu anlamda sektörde daima başarılı bir grafik çiziyor.

2016 Fiat Doblo Panorama Teknik özellikleri

1.3, 1.6 ve 2.0 motor seçenekleri ile sunulan Doblo Panoramaçift amaçlı kullanılabilecek bir araç olarak göze çarpıyor. Tümü dizel motor seçeneklerinden oluşan modelle yüksek tork sağlanarak tam dolu anda bile performanstan ödün verilmemesi sağlanmış durumda.

Doblo Cargo modelinde ise rahatlıkla sökülen koltuklar arzu edildiği durumda iç hacmin tamamen yük ile doldurulabilmesini sağlıyor. Ticari maksatlı üretilmesine rağmen sürücünse sunduğu konfor ve gelişmiş iç aksesuarları sayesinde kaliteyi elden bırakmayan araç, uzun süreli kullanımda bile herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.

Bir diğer model olan Doblo Classic Combi’de ise dört bir yanı camlarla çevrili araç, oldukça aydınlık ve ferah bir sürüş deneyimi sunuyor. Yüksek tork gücü sayesinde arazi araçlarını aratmayan gücü ile yoğun beğeni kazanıyor.

Fiat Doblo Panorama Fiyat Listesi

2016 Fiat Doblo Panorma modelleri farklı kasa ve aksesuar modellerine göre değişen fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşuyor. 68,350 ilâ 80,350 Türk Lirası arasındaki fiyat seçenekleri ile sahip olunabilen araçlar, uzun yıllar sürecek bir sürüş keyfi vaat ediyor.

Resimleri

 

http://www.putur.com/2016-fiat-doblo-panorama-ozellikleri-fiyatlari-ve-resimleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.