2016 Dacia Sandreo Özellikleri, Fiyatları ve Resimleri

Yazar: Admin 2 | 24 Aralık 2015 | Kategori: Otomobil
Etiketler: , , ,

bildigim.com’da makale kopyalamaya devam ediyoruz. Bugün Hava Durumu, Otomobil kategorisinde ki 2016 Dacia Sandreo Özellikleri, Fiyatları ve Resimleri hakkında ki yazımızı paylaşacağız sizinle. Yazının asıl sahibinin adı Serkan Yahya .

Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi denince akla gelen ilk otomobil üreticilerinden Dacia, 2016 yılına özel hazırladığı araç modelleri ile şimdiden dikkatleri üzerinde toplamış durumda bulunuyor. 2016 Dacia Sandreo, eski versiyonlarına göre hem sürüş konforu hem de güvenlik açısından pek çok ekstra donanım ile birlikte sunuluyor.

2016 Dacia Sandreo Motor Özellikleri Nelerdir?

2016 Dacia Sandreo’nun  1149 cc hacmindeki motoru 75 beygirlik güç ve 107 Nm tork meydana getiriyor. Bu sayede ilk bakışta düşük gibi görünen motor hacmi çok noktalı enjeksiyon sisteminin de faydası ile yüksek düzeyde ataklık ve performanslı bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Sandreo Ne kadar Yakıyor?

Aracın an itibarı ile yalnızca benzinli, versiyonu üretilirken talebe göre dizel motor seçeneğinin sunulup sunulmayacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor. Şehir içinde ortalama 7,7 litrelik bir yakıt tüketimi sağlanırken bu değer şehir dışında 4,9 litreye kadar inebiliyor. Motor hacmine göre bir miktar yüksek görünebilecek olan bu değerler aracın performansı tecrübe edildiğinde ise normal karşılanıyor.

Sandreo Genel ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Siyah renkli dış kapı kolları, gövde rengi tamponlar, anbiance döşeme ile beraber 15 inç genişliğinde aracaju jant kullanımı da dış güzelliği tamamlayan faktörler arasında yer alıyor. Bunun yanında sürücü hava yastığı, ABS, AFU, gündüz farları ve hareket anında otomatik kapanan kapı kilitleri de güvenliğin asla ikinci plana atılmadığını kanıtlıyor.

 

2016 Dacia Sandreo Fiyatı Ne Kadar?

2016 Dacia Sandreo’nun ülkemizde satışa sunulan fiyatı ise 39,700 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumda.

Dacia Sandreo Resimleri

http://www.putur.com/2016-dacia-sandreo-ozellikleri-fiyatlari-ve-resimleri/

Yorum Yap

  • Kategoriler

Bildigim.com Sitemap - Tüm Hakları Saklıdır.